Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

702.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 11.700 mp bariera Tomesti

Tomești

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez spa?ii comerciale rond Tomesti

Tomești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

**De vanzare Teren intravilan 837 mp, deschider ...

Tomești

837 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

64.000 €
/ lună 54.94 € / mp / lună

teren de vanzare , Tomesti Deal , str Morii

Tomești

1.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vanzare Tomesti deschidere 23 m la DN 28

Tomești

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren 571 mp Chicerea-Tomesti

Tomești

571 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

70.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 1400 mp Tomesti, Str. Vazduh toate utilit ...

Tomești

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1131 mp, Tomesti iasi, 20 euro ...

Tomești

1.131 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

157.000 €
/ lună 314 € / mp / lună

Vila casa Tomesti

Tomești

4 camere
500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

675 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala Industriala - Tome?ti

Tomești

193 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25 €
/ lună
55.000 €
0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Chicirea Tomesti Iasii

Tomești, Iași

La ~5km distanță

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

39.900 €
/ lună 40.51 € / mp / lună

Teren Tomesti intravilan 1000mp,gaz,apa,canal,a ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
/ lună 114.54 € / mp / lună

Vind teren cu hala, casuta de vacanta si rampa ...

Vlădiceni

La ~5km distanță

2 camere
1.004 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

68 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium

Vlădiceni

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Vladiceni - Tomesti 1000MP intravilan

Vlădiceni

La ~5km distanță

1.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren Vladiceni Intravilan

Vlădiceni

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren vanzare intravilan Tatara?i 1516mp

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.399 €
/ lună 5.12 € / mp / lună

Spațiu Comercial 273 mp, Strada Bucium – Ideal ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

273 mp utili
273 mp teren
1E
1970
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,399 € și 1.437 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

68.000 €
/ lună 54.44 € / mp / lună

Teren intravilan Holboca

Holboca

La ~5km distanță

1.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

200.000 €
/ lună 571.43 € / mp / lună

Vand Hala Holboca 350m2

Holboca

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Holboca

Holboca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Holboca -Cristesti-71000 ...

Holboca

La ~5km distanță

71.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Holboca doua intrari asfaltate

Holboca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

349.000 €
/ lună 68.39 € / mp / lună

Hala 590 mp + teren 5103 mp intravilan sat Holb ...

Holboca

La ~5km distanță

5.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.699 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Dancu, Iași

La ~5km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

32.000 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Dancu

Dancu

La ~5km distanță

536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Dancu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare - Dancu - Holboca

Dancu

La ~5km distanță

1.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Dancu

Dancu

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu DEPOZIT etaj 160 mp

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

160 mp utili