Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

Teren intravilan Proselnici, Miroslava

Proselnici

655 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Horpaz-Da

Dancaș

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.500 €
/ lună 26.60 € / mp / lună

Parcele Vorovesti Miroslava | 470 mp | Utilitat ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren ?i spatiu de inchiriat .

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

400 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

135.000 €
/ lună 29.35 € / mp / lună

Vand Teren Miroslava Autorizatie 2 Duplexuri 46 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pizzerie +vanzare echipamente ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

200.000 €
/ lună 181.82 € / mp / lună

Teren cu autorizatie CUG - Aleea Tudor Neculai/ ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună
800 €
5.56 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Valea Adâncă

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

65.000 €
/ lună 118.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Valea Adanca

Valea Adâncă

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10000 mp Miroslava Horpaz

Valea Adâncă

La ~5km distanță

10.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

196 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren pt inchiriat perioada lunga Ciurbesti, Mi ...

Ciurbești

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

68.850 €
/ lună 85 € / mp / lună

Vand 810 pm teren intravilan, Lacul Ciurbesti / ...

Ciurbești

La ~5km distanță

810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.000 €
/ lună 85.97 € / mp / lună

Teren HORPAZ MIROSLAVA 663mp cu deschidere la 2 ...

Horpaz

La ~5km distanță

663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren intravilan 470 mp Horpaz

Horpaz

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună
500 €
0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 2000 mp in com. Miro ...

Miroslava

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand ( Inchiriez ) 4500 mp Teren

Miroslava

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 81.14 € / mp / lună

Teren 1500mp Miroslava la 3 minute de Family Ma ...

Miroslava

La ~5km distanță

1.479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

Teren intravilan Miroslava-Vorovesti

Miroslava

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand 2 parcele teren - Miroslava Iasi

Găureni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

85 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan - Miroslava, strada Za ...

Găureni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

64.500 €
/ lună 129 € / mp / lună

Teren Valea Adanca 500mp !! Autorizatie !! Util ...

Valea Adâncă, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez Teren Lunca Cetatuii PUD Hala / Spala ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 633.33 € / mp / lună

Hala si teren. vanzare.

Uricani

La ~5km distanță

300 mp utili
3.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

59.950 €
/ lună 52.96 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti

Vorovești

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vsnzare Uricani Iasi

Uricani

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

68.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti vizavi de Zuri Resid ...

Vorovești

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

117.990 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Vorovesti - 2622mp intravilan

Vorovești

La ~5km distanță

2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
/ lună 73.56 € / mp / lună

Teren intravilan 938 mp Vorovesti, strada Ion N ...

Vorovești

La ~5km distanță

938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Vorovesti la asfalt cu toate utilitatile ...

Vorovești

La ~5km distanță

1.000 mp teren