Proprietăți unice: 14
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.590 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM de inchiriat ( vanzare ...

Central, Pașcani

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

4.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Pașcani

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Pașcani

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Pascani

Central, Pașcani

6.660 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pascani (Iasi)

Central, Pașcani

3.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial Pascani

Central, Pașcani

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Pașcani

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 13.25 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Pașcani

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriate Spatii Logistice, birouri, parcar ...

Central, Pașcani

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM de Inchiriat Pa?cani ( ...

Central, Pașcani

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 500 euro in Pascani

Central, Pașcani

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ultracentral Pascani spatiu comercial 317mp

Ultracentral, Pașcani

317 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.650 €
/ lună 18.13 € / mp / lună
1.600 €

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial Pa?cani ...

Central, Pașcani

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu depozitate hala industriala

Pașcani

300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

41.000 €
/ lună 35.65 € / mp / lună

2 case de vanzare alaturate cu teren Lespezi - ...

Lespezi

La ~15km distanță

3 camere
1.150 mp
1.696 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~15km distanță

5.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

390 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial situat in Brosteni - ...

Central, Broșteni

La ~15km distanță

104 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

111 €
/ lună

PF inchiriez sau schimb mult teren din Comuna T ...

Timișești

La ~15km distanță

Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

200 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Urecheni

La ~20km distanță

350 mp utili
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

14.000 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Teren de vanzare - intravilan

Urecheni

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

883 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Apartament si Spatiu comercial de inchiriat

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

123 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de inchiriat intravilan

Târgu Frumos

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu central 100mp

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

spa?iu comercial inchiriat

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat zona f buna in T ...

Târgu Frumos

La ~20km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tg Frumos ...parcelabil.

Central, Târgu Frumos

La ~20km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

71.990 €
/ lună 86.11 € / mp / lună

Vand casa + teren in Targu Frumos

Târgu Frumos

La ~20km distanță

3 camere
836 mp
878 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Pașcani, Județul Iași

Pașcani, un oraș situat în județul Iași, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la transportul feroviar și rutier, ceea ce îl face atractiv pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.710 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și ajung până la 2.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 91 m², cu cele mai mari proprietăți având 199 m² și cele mai mici de 75 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 17 euro, iar pentru proprietățile cu parcare sau garaj, prețul mediu ajunge la 2.000 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 73 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea în această zonă.

Pașcani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, având prețuri competitive și o piață dinamică. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!