Teren intravilan 2.617mp, Chicerea, comuna Tomesti

68.000 € / lună
25.98 € / mp / lună

Chicerea, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
2.617 mp

Descriere spațiu comercial

Cod Oferta: PG89017Compania Imobiliara PREMIER Grup va propune spre vanzare TEREN situat in intravilanul satului Chicerea, comuna Tomesti.Lotul de teren are o suprafata totala de 2.617mp, cu o deschidere de 33m/80m, ideal pentru dezvoltare.Imobilul dispune de toate utilitatile zonei (curent electric, gaze naturale si apa curenta), fiind amplasat in imediata vecinatate a constructiilor din zona.Pretul este de 68.000 euro.Pentru programarea unei vizionari, detalii si informatii despre imobil sau oferte similare va stam la dispozitie telefonic.Cod Oferta: PG89017
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1386589

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
TEREN ANNA
Recreere aprox. 1699 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Valea Adâncă
65.000 € / lună
Județul Iași, Valea Adâncă
550 mp teren
Spațiu comercial, în Valea Ursului
65.000 € / lună
Județul Iași, Valea Ursului
755 mp teren
Spațiu comercial, în Central
70.000 € / lună
Iași, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Dorobanț
69.000 € / lună
Județul Iași, Dorobanț
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Cug
71.000 € / lună
Iași, Cug
550 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Bucium
65.000 € / lună
Iași, Bucium
500 mp teren
2E
Spațiu industrial, în Lețcani
72.750 € / lună
Județul Iași, Lețcani
Spațiu comercial, în Miroslava
70.560 € / lună
Județul Iași, Miroslava
910 mp teren
Spațiu industrial, de 15,000 mp, în Lețcani