Proprietăți unice: 399
Proprietari: 161
Agenție

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren intravilan Orastie 2200 mp perfect parc d ...

Central, Orăștie

2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

5 €
/ lună

inchiriem tarabe pentru vanzare diferite produs ...

Central, Hațeg

Agenție

1 săptămână în urmă
3

42.600 €
/ lună 2.58 € / mp / lună

Teren extravilan - Halchiu

Turdaș

16.533 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Central, Hunedoara

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj,Hala 50mp cu elevator 3,5T Dedeman

Central, Deva

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

Preț necomunicat

Vand teren intravilan

Leșnic

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

60.000 €
/ lună 107.14 € / mp / lună
60 €

Teren zona Ciuperca

Central, Hunedoara

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

160.000 €
/ lună 177.78 € / mp / lună

Teren intravilan Rausor 900 mp si cabana

Râu de Mori

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Santamaria-Orlea

Sântămăria-Orlea

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 4.73 € / mp / lună

Vand teren in sat Tatarasti/ HD

Tătărăști

7.392 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Ulieș

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial piata obor

Central, Hunedoara

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Rusu

Petros

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

7.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.500 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 2.300 mp ...

Central, Hațeg

2.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Teren intravilan Hateg (zona baraj) | 1.909 mp ...

Central, Hațeg

1.909 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

67.000 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Teren intravilan Paclisa | ~6.870 mp | Deschide ...

Păclișa

6.870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan / extravilan Racastia

Răcăștia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Campu lui Neag(Fetele Toplitei ...

Câmpu lui Neag

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

686 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat amplasat pe strad ...

Central, Deva

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Ulieș

6.794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

5.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Zavoi str. Sadoveanu, ...

Zăvoi, Deva

400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

29.000 €
/ lună 114.17 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii - Vulcan | Str. ...

Central, Vulcan

254 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
/ lună 17.92 € / mp / lună

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2864mp str. Slatinioara, in dr ...

Slătinioara

2.864 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan generos.

Ulieș

6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr.de casa.

Bacea

2.200 mp teren