Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

25.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Statiunea Parang

Jieț

250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

475.000 €
/ lună 475.48 € / mp / lună

De vanzare 3 hale 500 mp + teren

Central, Petrila

La ~5km distanță

999 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Fabrica produse panifica?ie / patiserie / cofet ...

Central, Petrila

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

32.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare Cimpa !

Central, Petrila

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

17.500 €
/ lună 32.23 € / mp / lună

Teren de vanzare Lonea, Petrila | 2 parcele dis ...

Central, Petrila

La ~5km distanță

543 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

9.289 €
/ lună 7 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Petrila

La ~5km distanță

1.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Petrila

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700.000 €
/ lună 700 € / mp / lună

Hala produc?ie superba!

Central, Petrila

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

49.000 €
/ lună 17.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Petrila (Lonea) Str ...

Central, Petrila

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

18.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren situat in Petrila strada Lunca

Central, Petrila

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

150 €
/ lună 3 € / mp / lună

Post de lucru frizerie / spa?iu de inchiriatStr ...

Central, Petrila

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona caprioara

Central, Petrila

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.900 €
/ lună 19.96 € / mp / lună

Teren intravilan 2500 mp, 18 ml deschidere, uti ...

Cimpa

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2864mp str. Slatinioara, in dr ...

Slătinioara

La ~5km distanță

2.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren, Slatinioara, Petrosani

Slătinioara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1.125 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu comercial central de închiriat

Central, Petroșani

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Obarsia Lotrului Raul Lotru Lacul Vidra T ...

Tirici

La ~5km distanță

1.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

105.000 €
/ lună 43.41 € / mp / lună

Vand teren+constructie

Central, Aninoasa

La ~10km distanță

2.419 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

67.040 €
/ lună
83.800 €
4 € / mp / lună

Caransebes, Teren Extravilan, Zlagnei

Central, Aninoasa

La ~10km distanță

16.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Pia?a Vulcan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

3.346 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Vulcan

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

10.700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

29.000 €
/ lună 114.17 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii - Vulcan | Str. ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

23.000 €
/ lună 19.49 € / mp / lună

Vand teren in Vulcan str Valea Arsului 1180mp H ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
/ lună 12.01 € / mp / lună

Teren Intravilan, Vulcan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

2.747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa de vacanta / retreat / ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez teren la DN66 Banita

Bănița

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

120.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial in Piata Dacia Petrosani ...

Petros

La ~20km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial , birouri , diverse

Petros

La ~20km distanță