Proprietăți unice: 399
Proprietari: 161
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

45.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 10000 mp - Logistica - Pro ...

Est, Deva

Agenție

10 luni în urmă
1

90 €
/ lună 6 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Ultracentral, Deva

15 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

763 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Ofer de inchiriat spatiu comercial cu vad

Gării, Deva

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, 100 mp – zon&#259 ...

Ultracentral, Deva

100 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
3

4.200 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

999 €
/ lună 14.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

22 Decembrie, Deva

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Avram ...

Central, Deva

125 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

Central, Deva

80 mp utili
7E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

108 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

Sântuhalm

18 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Horea, ...

Progresul, Deva

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

1.305 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Piața Centrală, Deva

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.800 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Depozitelor, Deva

Agenție

1 săptămână în urmă
7

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Petrosani | Str. ...

Petros

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Bunești

2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Vind teren intravilan livada si arator

Pui

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Teren 1 ha langa casa, acces asfalt, zona linis ...

Boiu

9.189 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren 5.500 mp, liniste totala, acces asfalt, p ...

Boiu

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

145.000 €
/ lună 105.30 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Deva

1.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Vica

13.960 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp utili | Parter | Zona c ...

Central, Deva

140 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

15.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Bacea

2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

75.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN generos + 2 hale metalice

Beriu

2.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

35.000 €
/ lună 52.95 € / mp / lună

Teren + cabana pe piloi, 661 mp, zona Almasu Se ...

Almașu Sec

661 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan 1300 Mp Zona Foarte Buna

Central, Deva

1.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

210.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren intravilan 6.109 mp zona centrala Simeria ...

Central, Simeria

6.109 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

115.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

Teren Intravilan, 4550 Mp, Cu Front La Dn 7 San ...

Sântuhalm

4.550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

480.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

32.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren Arabil Extravilan 15.000 Mp Santuhalm

Sântuhalm

15.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

750.000 €
/ lună 625 € / mp / lună

OCAZIE | Spa?iu comercial cladire istorica 4 ni ...

Central, Hunedoara

1.200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 500 mp - Deva

Central, Deva

500 mp teren