Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

900 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial in Pestisani – vizibilitate ma ...

Peștișani

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună
88.000 €
30 € / mp / lună

! Teren unic in gorj cu deschidere de 80ml ( zo ...

Peștișani

2 camere
4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

29.480 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 2.948 mp, ideal constructie oras Tismana, ...

Sud, Tismana

La ~5km distanță

2.948 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial pentru producție, î ...

Arcani

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Loturi teren de inchiriat Runcu, sat Baltisoara

Bâltișoara

La ~10km distanță

1.305 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

7.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, zona Stroi ...

Stroiești

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Găvănești

La ~10km distanță

2.444 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

22.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

17.000 €
/ lună 6.34 € / mp / lună

Teren Valea Mare Runcu Gorj Liniste si Natura

Runcu

La ~10km distanță

2.680 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

350 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere loturi de teren in Comuna Runcu – sa ...

Runcu

La ~10km distanță

7.733 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Închiriere loturi de teren, situate în Comuna R ...

Runcu

La ~10km distanță

1.305 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

393 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren centru sat Rasovita , comuna Lelesti

Rasovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.000 mp, zona RAS ...

Rasovița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~10km distanță

20.386 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

23.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren intravilan, 4000 mp, zona Calnic

Câlnic

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 9.65 € / mp / lună

Teren 2280 mp, zona Balesti

Rasova

La ~10km distanță

2.280 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 11.58 € / mp / lună

Teren intravilan, zona Balesti, 1900 mp

Rasova

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

La ~15km distanță

6.980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

230.000 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Vanzare teren *17,8 ha - front stradal 40 m.l.* ...

Dobrița

La ~15km distanță

178.599 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

55.556 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vanzare teren cu dubla deschidere, situat in Le ...

Lelești

La ~15km distanță

3.268 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 13.48 € / mp / lună

Teren intravilan 2670 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~15km distanță

2.670 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

64.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren 5000 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 42.31 € / mp / lună

Loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ceauru - l ...

Tămășești

La ~15km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.443 €
/ lună 15.49 € / mp / lună

Teren Pades/Gorj Detin toate actele,posibilitat ...

Padeș

La ~15km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13.000 €
/ lună
15.000 €
0.86 € / mp / lună

Izbucul Cernei,Gorj

Padeș

La ~15km distanță

15.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren de vanzare cu utilitati

Bălești

La ~15km distanță

570 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

70.499 €
/ lună 55.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~15km distanță

1.276 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~15km distanță

3.318 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

La ~15km distanță

570 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.700 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Închiriere teren industrial în Bălești - contai ...

Bălești

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Construcții