Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună
88.000 €
30 € / mp / lună

! Teren unic in gorj cu deschidere de 80ml ( zo ...

Peștișani

2 camere
4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

393 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren centru sat Rasovita , comuna Lelesti

Rasovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

La ~15km distanță

6.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13.000 €
/ lună
15.000 €
0.86 € / mp / lună

Izbucul Cernei,Gorj

Padeș

La ~15km distanță

15.059 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.443 €
/ lună 15.49 € / mp / lună

Teren Pades/Gorj Detin toate actele,posibilitat ...

Padeș

La ~15km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren de vanzare cu utilitati

Bălești

La ~15km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vant teren zona Valea Mare 15 mp

Cloșani

La ~20km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren vanzare sau variante .Str. Barajelor tg j ...

Centura, Târgu Jiu

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 52mp Piata Mica , Etaj 1

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriere spatii cabinete

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii de inchiriat!

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.000 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

La ~20km distanță

4.009 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

14.000 €
/ lună 3.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Baia de Arama

Baia de Aramă

La ~20km distanță

4.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

80 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Parcele intravilane construibile cu PUZ 525m - ...

Șișești, Târgu Jiu

La ~20km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

288 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Lotrului, Târgu Jiu

La ~20km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Debarcader, 70mp, s ...

Debarcader, Târgu Jiu

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

177 €
/ lună 3.54 € / mp / lună

Inchiriem punct de lucru manichiura - pedichiur ...

Nicolae Titulescu, Târgu Jiu

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.200 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Inchiriez hala de produc?ie

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

754 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 34.62 € / mp / lună

Vinzare&Inchiriere cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

13 mp utili
17 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial, 200 euro ...

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

260 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriez spatiu comercial ultrace ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~20km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez etaj 1 Piata Mica

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.200 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

ofer inchiriez sau vand hala

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Tg Jiu , str.Ciocarlau

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

1.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 97.22 € / mp / lună

Hala metalica Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

216 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, situat in Targu-Jiu, ...

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

307 €
/ lună 15.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Productie-Vanzare c ...

Artego, Târgu Jiu

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu parcare - Pietonal la groap ...

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ultracentral Targu ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~20km distanță

24 mp utili