Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Teren intravilan de 1100 mp in comuna Danesti

Dănești

1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

140.000 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren de vanzare in Danesti

Dănești

5.624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucureasa-Danesti 10.000mp

Dănești

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp utili | ...

Văcarea

La ~5km distanță

100 mp utili
600 mp teren
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren in danesti

Merfulești

La ~5km distanță

4.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren extravilan Tg Jiu ,tel. 0721021686

Bucureasa

La ~5km distanță

470 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

27.000 €
/ lună 27.61 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Urechești

La ~5km distanță

978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Prelungirea Panduri langa Market Ryk Inve ...

Romanești

La ~5km distanță

1.017 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

280 €
/ lună 8.48 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial , zona 9 Mai

Plopilor, Târgu Jiu

La ~10km distanță

33 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

7.900 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Închiriere clădire situată pe Ca ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.000 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

360 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Targu Jiu, Aleea Minerilo ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

90 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

400 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren de Inchiriat Vizibilitate Maxima langa Pe ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 96 mp, zona Pia?a Mica

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

96 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Str. 1 Decembrie ( ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

96 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatii Birouri, Etaj 1, Strada 23 August

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

100 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 150 mp, vitrină str ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

150 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 52mp Piata Mica , Etaj 1

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

52 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

7.500 €
/ lună 18.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, situat in Tg-Jiu, ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

416 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 8.67 € / mp / lună
1.000 €

Spa?iu comercial, 115 mp, zona 8 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriere teren situat in Targu Jiu, Strada Te ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial, situat în Târgu Ji ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

16 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

550 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Spatiu comercial, open-space 75 mp, zona 9 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

75 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

900 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Spatiu comercial P+M - strada 9 Mai *zona inten ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

112 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

1.100 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Spatiu Comercial, Parter, Strada 22 decembrie 1 ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

113,25 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

528 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de ÎNCHIRIAT – ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

66 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriere spatii cabinete

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

114 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

3.600 €
/ lună

Spațiu comercial / showroom de închir ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2E
Agenție

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in zona intens cir ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

100 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal, parter, zo ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

160 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Str Nicolae Titule ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

77 mp utili