Proprietăți unice: 147
Proprietari: 147
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5.700 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Teren 420 mp Intravilan - Giurgiu - Schitu

Vlașin

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren 14,3 ha industrial intravilan hale park f ...

Sud, Giurgiu

143.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp - Balanoaia, jud. Giu ...

Cetatea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi de vanzare langa Padurea Mihai Voda boli ...

Bolintin-Deal

10.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DOUA TERENURI DOBRENI (5000+2410 mp) la doar 24 ...

Dobreni

7.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mihailesti Giurgiu

Central, Mihăilești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare langa Bucuresti

Ogrezeni

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
60.000 €
72.50 € / mp / lună

2 loturi de 400 m teren intravilan Sabareni

Săbăreni

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

59.990 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren 1800 mp mihai voda (Bolintin deal)

Mihai Vodă

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare

Central, Bolintin-Vale

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

27.500 €
/ lună 40.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m

Central, Giurgiu

687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

105.000 €
/ lună 5.25 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan Agricol 2 Hectare

Adunații-Copăceni

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere / Superficie terenuri 9 si 5 ha Giur ...

Ghizdaru

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

SABARENI 5768 m intravilan

Săbăreni

5.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cosoba 4650 mp la 20 min de mi ...

Cosoba

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.900 €
/ lună 24.68 € / mp / lună

Teren intravilan 1.900 mp Buturugeni, Giurgiu ( ...

Buturugeni

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Teren casa comuna Izvoarele

Izvoarele

2 camere
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

14.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand Teren - Zona Giurgiu - Schitu

Ghimpați

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan parcela 2000 mp., Joita, Strad ...

Joița

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

84.600 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan,langa padure-4700m, Malu Spart ...

Malu

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de casa Sabareni linga padure 10 minute p ...

Săbăreni

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

16.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren 2000 mp intravilan

Naipu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

25.000 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

5600mp+casa demolabila 48km de la Universitate ...

Obedeni

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Uiești

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

18.100 mp KM 25 A1 - JOITA

Joița

18.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

12 hectare KM25 A1 Joita

Joița

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan, malu-spart

Malu

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

46.176 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 888mp Dobreni, Varasti

Central, Giurgiu

888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

spatiu comercial productie depozit de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

200 mp utili