Proprietăți unice: 147
Proprietari: 147
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 10.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Plopșoru

1.988 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sabareni Judetul Giurgiu la 10 ...

Săbăreni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial 200 mp, Calea Bucure?ti, Mihai ...

Central, Mihăilești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren Crevedia Mare

Crevedia Mare

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

8.000 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Teren in sat Ghizdaru

Uiești

531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

96.615 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vand teren dobreni judetul giurgiu

Dobreni

2.147 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp

Săbăreni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand teren Bacu

Bâcu

484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

16.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bucsani (Giurgiu) - 1600 ...

Dealu

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Malu-Spart 5000 mp- 20/mp

Malu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

42.000 €
/ lună 19.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bolintin-Deal

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere/Servicii spatiu pana la 1.000 mp | A ...

Joița

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună

Spatiu comerial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

14.500 €
/ lună 20.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Mihăilești

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.641 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

teren intravilan comuna daia

Daia

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Sabareni - 9000mp teren intravilan parcelat

Săbăreni

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cosoba Giurgiu langa padure

Cosoba

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren Bacu - A1 intersectia cu A0 - Autost ...

Bâcu

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.200 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Adunații-Copăceni

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

320.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil cu casa renovata - ...

Săbăreni

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Branistari 1000m2, Desch ...

Brăniștari

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bolintin-Vale

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună
18.000 €
38.75 € / mp / lună

Loturi de teren(400-500 mp) de vanzare in zona ...

Adunații-Copăceni

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 39.29 € / mp / lună

Teren Intravilan deschidere 32 m,strada Crinulu ...

Bolintin-Deal

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

95.000 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

Teren intravilat jud Giurgiu com. Schitu

Bila

7.900 mp teren