Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 10.000 MP Sos. Giurgiului, intrare G ...

Copaciu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren 2100 MP cu hala beton 542 MP Ghimpat ...

Copaciu

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren ideal pensiune

Copaciu

3.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

16.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren 2000 mp intravilan

Naipu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare / DIFERITE SUPRAFETE / mai ...

Letca Nouă

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mereni de Sus

Mereni

La ~10km distanță

1.814 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5.700 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Teren 420 mp Intravilan - Giurgiu - Schitu

Vlașin

La ~10km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

393 €
/ lună 15.72 € / mp / lună

Spa?iu 25 mp de inchiriat pozi?ie excelenta pe ...

Gorneni

La ~15km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren construibil intravilan

Stejaru

La ~15km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

21.750 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Teren intravilan 1470mp la 25 km de Bucuresti

Singureni

La ~15km distanță

1.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

14.250 €
/ lună 9.56 € / mp / lună

Anunt vanzare teren extravilan

Drăgănești-Vlașca

La ~15km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Teren casa comuna Izvoarele

Izvoarele

La ~15km distanță

2 camere
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

3.999 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Brutarie/Patiserie - Inchiriere/Vanzare

Călugăreni

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, parcelabil Oras Mihailesti.

Mihăilești

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere depozit hala spatiu industrial 1070 ...

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

1.070 mp utili
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mihailesti Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Mihailesti, jud.Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial 200 mp, Calea Bucure?ti, Mihai ...

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 9900 mp centura ocolitoare Mih ...

Mihăilești

La ~20km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

113.270 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Teren Mihailesti. Super Oferta! Urgent!

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

10.151 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

inchiriere spatiu pretabil activitate service s ...

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

1.500 mp teren
2012
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

285 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Mihăilești

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

LOT CASA 500 mp in Posta Buturugeni,Giurgiu. PL ...

Poșta

La ~20km distanță

14.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

25.000 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

5600mp+casa demolabila 48km de la Universitate ...

Obedeni

La ~20km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.900 €
/ lună 24.68 € / mp / lună

Teren intravilan 1.900 mp Buturugeni, Giurgiu ( ...

Buturugeni

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren 3200mp de vanzare in suburbie, acces asfa ...

Buturugeni

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 1000m Buda

Buda

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 9000 Com. Clinceni Jud. Ilfov

Buda

La ~20km distanță

500 mp teren