Proprietăți unice: 148
Proprietari: 148
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mihăilești

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

inchiriere spatiu pretabil activitate service s ...

Central, Mihăilești

1.500 mp teren
2012
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

58 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Lot teren 526mp Joita Giurgiu + proiect casa pa ...

Joița

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

39 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan - Sabareni, Giurgiu

Săbăreni

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

32 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

16.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Mihailesti, jud.Giurgiu

Central, Mihăilești

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

77.750 €
/ lună 25.14 € / mp / lună

6 parcele intravilane de 485 mp in Mihai Voda, ...

Bolintin-Deal

3.093 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare

Săbăreni

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cetatea 2000mp

Cetatea

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 2500 mp, acces usor

Nord, Giurgiu

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

285 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Mihăilești

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

Teren intravilan-ideal amplasare/investitie pan ...

Mihai Bravu

10.883 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 35.64 € / mp / lună

teren Dobreni Giurgiu proprietar

Dobreni

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Vanatorii Mici

Vânătorii Mici

1.246 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Bolintin-Vale, suprafata 6000 m2, ...

Central, Bolintin-Vale

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan - Crevedia Mare

Crevedia Mare

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren 3200mp de vanzare in suburbie, acces asfa ...

Buturugeni

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.990 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Lot teren intravilan Joita Giurgiu + proiect ca ...

Joița

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Depozit Modern 600 mp + Birouri de Inchiriat Zo ...

Joița

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

36 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

21.000 €
/ lună 52.50 € / mp / lună

teren intravilan 400 mp in sabareni linga bucur ...

Săbăreni

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

32.000 €
/ lună 13.62 € / mp / lună

De vinzare teren

Frătești

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan- Varlaam

Varlaam

1.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

55.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Giurgiu

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

41.500 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren intravilan, Poenari - Ulmi, 2200 mp

Ulmi

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

236 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Spatiu Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

15 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Giurgiu, direct de la proprietari

Județul Giurgiu, situat în apropierea capitalei, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la drumuri naționale și internaționale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte care încep de la 150 euro și pot ajunge până la 1.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mici având 27 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 58% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 16 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de camere: Spațiile comerciale disponibile sunt variate, cu 4% din oferte având 1 cameră, 4% cu 2 camere și 4% cu 3 sau mai multe camere.

Județul Giurgiu reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!