Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cosoba Giurgiu langa padure

Cosoba

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cosoba 4650 mp la 20 min de mi ...

Cosoba

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand ieftin teren intravilan

Cosoba

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Teren de vanzare 600mp sau 1200mp parc Satul Ol ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat - 700 mp, loca?i ...

Joița

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 100mp - com. Joita - Giurgiu - ...

Joița

La ~5km distanță

100 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat 600 mp | A1 Bucu ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan parcela 2000 mp., Joita, Strad ...

Joița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere/Servicii spatiu pana la 1.000 mp | A ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.990 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Lot teren intravilan Joita Giurgiu + proiect ca ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

18.100 mp KM 25 A1 - JOITA

Joița

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

12 hectare KM25 A1 Joita

Joița

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

58 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Lot teren 526mp Joita Giurgiu + proiect casa pa ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp - teren intravilan langa Pa ...

Joița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Depozit Modern 600 mp + Birouri de Inchiriat Zo ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

41.500 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren intravilan, Poenari - Ulmi, 2200 mp

Ulmi

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.998 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Loturi Teren GULIA Dambovita / 6 Loturi / 545mp

Gulia

La ~5km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

La ~5km distanță

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

16.700 €
/ lună
20.500 €
37.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Săbăreni

La ~5km distanță

448 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Sabareni - 9000mp teren intravilan parcelat

Săbăreni

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

320.000 €
/ lună
340.000 €
50 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil cu casa renovata - ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sabareni Judetul Giurgiu la 10 ...

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
60.000 €
72.50 € / mp / lună

2 loturi de 400 m teren intravilan Sabareni

Săbăreni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de casa Sabareni linga padure 10 minute p ...

Săbăreni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp

Săbăreni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

39 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan - Sabareni, Giurgiu

Săbăreni

La ~5km distanță

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez hala depozitare

Săbăreni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

21.000 €
/ lună 52.50 € / mp / lună

teren intravilan 400 mp in sabareni linga bucur ...

Săbăreni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

SABARENI 5768 m intravilan

Săbăreni

La ~5km distanță

5.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De Vinzare sau inchiriere..

Tărtășești

La ~5km distanță

60 mp utili