Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cosoba Giurgiu langa padure

Cosoba

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cosoba 4650 mp la 20 min de mi ...

Cosoba

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand ieftin teren intravilan

Cosoba

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren extravilan Mihailesti,ocazie!

Popești

La ~5km distanță

11.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Mihailesti,ocazie!

Popești

La ~5km distanță

36.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

17.000 €
/ lună 26.52 € / mp / lună

Teren de vanzare Mihailesti Popesti/ 641mp/ cas ...

Popești

La ~5km distanță

641 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
20

49.900 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Trestieni - Ulmi, vanzare teren 1.663mp, intrav ...

Trestieni

La ~5km distanță

1.663 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.276 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu productie/ depozitare FRIG/ birouri/ 584 ...

Joița

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

4.500 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

INCHIRIEZ 3.7ha PADURE+anexe pentru AVENTURA Pa ...

Joița

La ~5km distanță

37.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2500mp teren cu utilitati, imprejmuit ...

Joița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Teren de vanzare 600mp sau 1200mp parc Satul Ol ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 100mp - com. Joita - Giurgiu - ...

Joița

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

18.700 €
/ lună 44.52 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 420 mp la 20 minute de Bucures ...

Joița

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Cosoba, teren 7600 mp intravilan pe str Guliei

Joița

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan parcela 2000 mp., Joita, Strad ...

Joița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat - 700 mp, loca?i ...

Joița

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de inchiriat 600 mp | A1 Bucu ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.990 €
/ lună 66.52 € / mp / lună

Lot teren intravilan Joita Giurgiu + proiect ca ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren langa Mega Image Bacu

Joița

La ~5km distanță

499 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere/Servicii spatiu pana la 1.000 mp | A ...

Joița

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

29.700 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren constructii intravilan 900m Joita-Giurgiu ...

Joița

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

58 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Lot teren 526mp Joita Giurgiu + proiect casa pa ...

Joița

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

18.100 mp KM 25 A1 - JOITA

Joița

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

12 hectare KM25 A1 Joita

Joița

La ~5km distanță

120.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

210.000 €
/ lună 30.49 € / mp / lună

Teren Intravilan Joita, 6888 mp, utilitati, la ...

Joița

La ~5km distanță

6.888 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp - teren intravilan langa Pa ...

Joița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Depozit Modern 600 mp + Birouri de Inchiriat Zo ...

Joița

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

41.500 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren intravilan, Poenari - Ulmi, 2200 mp

Ulmi

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.998 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Loturi Teren GULIA Dambovita / 6 Loturi / 545mp

Gulia

La ~5km distanță

545 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

325.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Extravilan Gulia Tartasesti 13.000 MP

Gulia

La ~5km distanță

13.000 mp teren