Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 7
Agenție

19 ore în urmă
13

8.800 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Bolin ...

Bolintin-Deal

Agenție

19 ore în urmă
12

17.050 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Bolin ...

Bolintin-Deal

Agenție

5 zile în urmă
7

25.850 €
/ lună

Proprietar, inchiriez hale depozitare Bolintin

Bolintin-Deal

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 ore în urmă
7

1.518.706 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren - A1 - KM 23 - Bolintin Deal - 30.994 mp

Bolintin-Deal

30.994 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

35.000 €
/ lună 46.54 € / mp / lună

Teren intravilan, 752 mp, Bolintin-Deal, Giurgi ...

Bolintin-Deal

752 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

8.500 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

CTPark Bucharest West, spatii industriale, 1.78 ...

Bolintin-Deal

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

77.750 €
/ lună 25.14 € / mp / lună

6 parcele intravilane de 485 mp in Mihai Voda, ...

Bolintin-Deal

3.093 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

19.990 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren intravilan in zona rezidentiala, la 1 km ...

Bolintin-Deal

592 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

236 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Spatiu Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

15 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.050.000 €
/ lună 46.05 € / mp / lună

Teren de vanzare - 22800mp - Parc Industrial km ...

Bolintin-Deal

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

42.000 €
/ lună 19.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bolintin-Deal

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

2 loturi de teren INTRAVILAN Bolintin-Deal 7800 ...

Bolintin-Deal

10.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

26 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Loturi de teren 500-560 mp Mihai Voda

Bolintin-Deal

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 39.29 € / mp / lună

Teren Intravilan deschidere 32 m,strada Crinulu ...

Bolintin-Deal

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

32.455 €
/ lună
33.156 €
6.36 € / mp / lună

Teren intravilan Mosteni, cota parte 1/2 , ID: ...

Bolintin-Deal

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10.000 €
/ lună
15 €
0.94 € / mp / lună

Loturi de vanzare langa Padurea Mihai Voda boli ...

Bolintin-Deal

10.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de casa Bolintin Deal, Giurgiu- proiect ...

Bolintin-Deal

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

726.480 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Industrial 3ha/ Autostrada A2 Km 23/Dubla ...

Bolintin-Deal

30.270 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

5.050.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 10,1 Ha cu deschidere 218 ml la A1 - km 2 ...

Bolintin-Deal

101.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

650.000 €
/ lună 24.42 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare - Autostrada A1 Buc ...

Bolintin-Deal

26.620 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

467.500 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren Industrial 2ha, Autostrada A2 KM23

Bolintin-Deal

21.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

5.600 €
/ lună 11.07 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, zona Brancoveanu, Sector ...

Bolintin-Deal

506 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren industrial de la 3000MP pana la 40.000mp ...

Bolintin-Deal

40.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

236.750 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 9.470 mp Bolintin-Deal, locati ...

Bolintin-Deal

9.470 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

3.255.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 9.3 ha, Bolintin-Deal / Autostrada A1, km ...

Bolintin-Deal

93.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

15.000 €
/ lună 34.09 € / mp / lună

Loturi teren intravilan 440mp Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

440 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
10

5.600 €
/ lună 11.07 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, zona Brancoveanu, Sector ...

Mihai Vodă

La ~5km distanță

506 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
2

4.917.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan - Giurgiu - Bolintin Deal - de ...

Mihai Vodă

La ~5km distanță

223.500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

59.990 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren 1800 mp mihai voda (Bolintin deal)

Mihai Vodă

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
2

26.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Joita Giurgiu - Intravilan - 1000 mp

Mihai Vodă

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bolintin-Deal, Județul Giurgiu

Bolintin-Deal, situat în apropierea capitalei, beneficiază de o poziție strategică, fiind accesibil din București, ceea ce îl face atractiv pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 10.000 euro, cu oferte ce încep de la 3.000 euro și ajung până la 8.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 2.000 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 50.000 m² și cele mai mici de 600 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori ce variază între 4 și 5 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 29% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 171 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Zona beneficiază de infrastructură bună, facilitând accesul clienților și furnizorilor.