Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

22 ore în urmă
1

11.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan in Gorneni,pret mic,la ...

Gorneni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

393 €
/ lună 15.72 € / mp / lună

Spa?iu 25 mp de inchiriat pozi?ie excelenta pe ...

Gorneni

25 mp utili
Agenție

4 luni în urmă

42.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren Gorneni/Iepuresti/Giurgiu 3700 intravilan ...

Gorneni

7.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Cu Deschidere La Balta Facau -Giurgiu !

Coteni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Teisori 2200mp | deschidere la padure

Teișori

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

11.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren intravilan pe malul baltii de pescuit Val ...

Valter Mărăcineanu

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, parcelabil Oras Mihailesti.

Mihăilești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere depozit hala spatiu industrial 1070 ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.070 mp utili
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.500 €
/ lună 63.75 € / mp / lună

Teren toate utilitatile stradal Cornetu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

76.356 €
/ lună
76.300 €
54 € / mp / lună

Teren de vanzare I Mihailesti I Suprafata 1414 ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.414 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

284.400 €
/ lună 79 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil la DN6 centur ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.084.860 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Mihailesti E70- DN6 langa Dovinot.

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

24.108 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

115.000 €
/ lună 32.30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mihailesti 3560 mp

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

3.560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €
/ lună 16.97 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan In Mihailesti ,str Ind ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 25.54 € / mp / lună

Teren Mihailesti Popesti/ 509mp/ comision 0 - d ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

509 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

150.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Mihailesti , teren intravilan 6000 mp / D 90 ml ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mihailesti,30 minut ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vanzare teren 10.000mp Cornetu- Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Mihailesti Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 5000 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

53.000 €
/ lună 139.47 € / mp / lună

Teren 380mp/ Mihaileti Giurgiu/ canal apa curen ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

380 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

200.000 €
/ lună 140.15 € / mp / lună

Teren 1427 mp - de vanzare in Mihailesti langa ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

14.500 €
/ lună 20.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Mihailesti - teren imprejmuit 401mp, cu put, CO ...

Sud, Mihăilești

La ~5km distanță

506 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

1.346.730 €
/ lună 15 € / mp / lună

9 ha, Intravilan, Centura Mihailesti, Barter, J ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

89.782 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

285 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Mihailesti, jud.Giurgiu

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.900 €
/ lună 38.36 € / mp / lună

Teren Mihailesti I 2604 MP

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

2.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

inchiriere spatiu pretabil activitate service s ...

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
2012