Proprietăți unice: 11
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat Bolintin Vale

Central, Bolintin-Vale

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Bolintin-Vale, suprafata 6000 m2, ...

Central, Bolintin-Vale

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună

Spatiu comerial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bolintin-Vale

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare

Central, Bolintin-Vale

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

spatiu comercial productie depozit de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

78 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan (Casa) de vanzare

Bolintin-Vale

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.200 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comercial si depozitare birour ...

Central, Bolintin-Vale

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.570 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

576 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala de inchiriat 200 MP - Depozit Service Logi ...

Crivina

La ~5km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare langa Bucuresti

Ogrezeni

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 13.005 mp, Ogrezeni ...

Ogrezeni

La ~5km distanță

13.005 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

510 €
/ lună 2.55 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat zona industriala ...

Palanca

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 7100 mp Bucuresti-Pitesti, A1 ...

Palanca

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

41.500 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren intravilan, Poenari - Ulmi, 2200 mp

Ulmi

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

59.990 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren 1800 mp mihai voda (Bolintin deal)

Mihai Vodă

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.26 € / mp / lună

Vand teren Bolintin Deal

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

42.000 €
/ lună 19.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi de vanzare langa Padurea Mihai Voda boli ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

10.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

15.000 €
/ lună 34.09 € / mp / lună

Loturi teren intravilan 440mp Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren industrial de la 3000MP pana la 40.000mp ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

236 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Spatiu Bolintin-Deal

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 39.29 € / mp / lună

Teren Intravilan deschidere 32 m,strada Crinulu ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
12

77.750 €
/ lună 25.14 € / mp / lună

6 parcele intravilane de 485 mp in Mihai Voda, ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

3.093 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri intravilane Suseni, oras Bolitin Vale ...

Suseni

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan 7700mp in zona Gradinari-Teghe ...

Grădinari

La ~10km distanță

9.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

La ~10km distanță

2.100 mp teren