Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

39.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren cu casa batraneasca comuna Oinacu, G ...

Oinacu

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.343 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare

Remuș

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Remuș

La ~5km distanță

47.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

2.985.825 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat Destinatie logistica, indu ...

Remuș

La ~5km distanță

119.433 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
6

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren in suprafata de 2500 mp ...

Remuș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp - Balanoaia, jud. Giu ...

Cetatea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cetatea 2000mp

Cetatea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

5.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren intravilan-2500 mp in judetul Giurgi ...

Frătești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

32.000 €
/ lună 13.62 € / mp / lună

De vinzare teren

Frătești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 mp

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 4.45 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat, la drum principa ...

Daia

La ~5km distanță

337,82 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 14.66 € / mp / lună

Teren intravilan, 3751mp oportunitate de invest ...

Daia

La ~5km distanță

3.751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.641 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

teren intravilan comuna daia

Daia

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.281.600 €
/ lună 48 € / mp / lună

Corbeanca-Tamasi, Strada Sportului, Teren intra ...

Daia

La ~5km distanță

26.700 mp teren
1E
Agenție

3 zile în urmă
4

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Daia,jud Giurgiu

Daia

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

35.090 €
/ lună
29.000 €
3.03 € / mp / lună

Spatiu industrial pentru depozitare sau produ ...

Plopșoru

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 10.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Plopșoru

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

GIURGIU | Hala 5.000 mp | Acces TIR | Parcare T ...

Semicentral, Giurgiu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

20 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere constructie noua ,in c ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

3.458 €
/ lună 13 € / mp / lună

Cladire de birouri cu parcare privata 266 mp ut ...

Nord, Giurgiu

La ~10km distanță

266 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

205 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

2.110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

49.999 €
/ lună 1,785.68 € / mp / lună

Vand spatiu comercial. Inchiriez (4 posturi) 20 ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pt.maga ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

384 €
/ lună 15.36 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr punct de lucru , sediu soc ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

25 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

48.750 €
/ lună 375 € / mp / lună

Spatiu comercial central - de închiriat

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

130 mp utili
1E
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale 3X1700mp. vanzare sau inchiriere-jud. Giur ...

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

449 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

3.900 €
/ lună 11.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu terasa, ultracentral Giurgi ...

Ultracentral, Giurgiu

La ~10km distanță

337 mp utili
1924