Proprietăți unice: 20
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

95 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare Strada St ...

Central, Tecuci

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65 mp, zona cu tr ...

Central, Tecuci

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial parter + etaj, 4/mp

Central, Tecuci

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Tecuci

Central, Tecuci

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.500 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Tecuci

Central, Tecuci

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Tecuci, zona fos ...

Central, Tecuci

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat parter, 50 mp, zona central ...

Central, Tecuci

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Locuri de casa de vanzare

Central, Tecuci

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL Tecuci - parter (viz ...

Tecuci

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Nord, Tecuci

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Oportunitate Premium

Central, Tecuci

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 3,800.00 € / mp / lună

Vand doua apartamente legate in Tecuci cu spa?i ...

Tecuci

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~5km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchirierz hala in Comuna Munteni

Munteni

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4310m2 Loc. Munteni deschidere ...

Munteni

La ~10km distanță

4.310 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~10km distanță

194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~10km distanță

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 5000 mp iesire din Tecuci!

Drăgănești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Costi

Sârbi

La ~10km distanță

680 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Tecuci, Județul Galați

Tecuci, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte care încep de la 400 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 110 m², cu cele mai mari spații având 500 m² și cele mai mici de 75 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, cu valori variind între 2 euro și 10 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață activă.

Tecuci reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, oferind o combinație de prețuri accesibile și dimensiuni variate. Ești gata să îți începi afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!