Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

45 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 1200 mp vie sat Costi

Costi

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan agricol irigabil zona Bra ...

Costi

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

La ~5km distanță

2.350 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren pentru casa sat Costi

Costi

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tulucești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Odaia Manolache

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

31.500 €
/ lună 31.50 € / mp / lună

Vand teren Odaia Manolache,Vanatori

Odaia Manolache

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~10km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.500 €
/ lună 32.46 € / mp / lună

Teren de vanzare ,724 mp - 32,5 euro mp Tatarca ...

Tătarca

La ~10km distanță

724 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial

Central, Galați

La ~10km distanță

20 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Central, Galați

La ~10km distanță

6.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

La ~10km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.750 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Proprietar inchiriez conac 1750 euro !

Central, Galați

La ~10km distanță

150 mp utili
800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem birouri de 25mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Gala?i inchiriaz ...

Central, Galați

La ~10km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.600 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Depozit Materiale Constructii - De Inchiriat

Central, Galați

La ~10km distanță

860 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

17 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Galați

La ~10km distanță

120 mp utili
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru depozitare

Central, Galați

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.000 €
/ lună 21.74 € / mp / lună

Inchirieri

Central, Galați

La ~10km distanță

460 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial vis-a-vis de Shoping City

Central, Galați

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună
250 €
2 € / mp / lună

Cladire birouri Spatiu comercial birouri 3000m2 ...

Est, Galați

La ~10km distanță

3.000 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii hale de produc?ie, parcari au ...

Central, Galați

La ~10km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spa?ii pentru hale de produc?ie, parcari auto, ...

Central, Galați

La ~10km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

2.250 €
/ lună

De inchiriat teren de 4500 mp in Filesti

Central, Galați

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

200 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

spatiu 66mp

Central, Galați

La ~10km distanță

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

550 €
/ lună 8.59 € / mp / lună

Spatiu 64 mp util - ultracentral - De inchiriat

Central, Galați

La ~10km distanță

64 mp utili