Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan agricol irigabil zona Bra ...

Costi

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 1200 mp vie sat Costi

Costi

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren pentru casa sat Costi

Costi

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Sat costi 3200 m

Costi

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~5km distanță

4.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

La ~5km distanță

1.336 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bulevardul Cosbuc 116-118 - MaxFit - Birouri Pr ...

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. George Cosbu ...

Central, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

330 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem spatii de birouri 19 mp - 1.000 mp

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial vis-a-vis de Shoping City

Central, Galați

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Hala de inchiriat industriala 1000/2000 si 5000 ...

Est, Galați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

858 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.000 €
/ lună 21.74 € / mp / lună

Inchirieri

Central, Galați

La ~5km distanță

460 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.735 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii de birouri pe Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~5km distanță

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu parter 130mp si etaj 120mp sau ...

Central, Galați

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri. 90m2- 100m2- 180m2

Central, Galați

La ~5km distanță

70 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii hale de produc?ie, parcari au ...

Central, Galați

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 104,71 mp, situat ...

Central, Galați

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

229 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem birouri de 25mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Central, Galați

La ~5km distanță

6.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

17 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Galați

La ~5km distanță

120 mp utili
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spa?ii pentru hale de produc?ie, parcari auto, ...

Central, Galați

La ~5km distanță

6.000 mp utili