Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

De inchiriat Teren intravilan 2.077 mp zona ind ...

Corod

2.077 mp
2.077 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~10km distanță

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~10km distanță

194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~10km distanță

120 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Matca

Matca

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Drăgușeni

La ~15km distanță

420 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

69.768 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2 Corni jud Galati

Corni

La ~15km distanță

105.645 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial/Hala, constructie noua/Cudalbi ...

Cudalbi

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchirierz hala in Comuna Munteni

Munteni

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4310m2 Loc. Munteni deschidere ...

Munteni

La ~15km distanță

4.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

11.600 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand 2ha comasate extravilan 58 000 lei

Slobozia Corni

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~15km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

La ~15km distanță

890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

La ~15km distanță

270 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

12 €
/ lună

Spatii comerciale / hale de inchiriat Tecuci cu ...

Central, Tecuci

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

La ~15km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Nord, Tecuci

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Ultracentral, Tecuci

La ~15km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Oportunitate Premium

Central, Tecuci

La ~15km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

La ~15km distanță

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Tecuci

Central, Tecuci

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat parter, 50 mp, zona central ...

Central, Tecuci

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65 mp, zona cu tr ...

Central, Tecuci

La ~15km distanță

65 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu

Central, Tecuci

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL Tecuci - parter (viz ...

Tecuci

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

La ~15km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.500 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Tecuci

Central, Tecuci

La ~15km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

La ~15km distanță

400 mp utili