Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

22.000 €
/ lună 20.64 € / mp / lună

Vand teren Smardan sat Cismele

Smârdan

1.066 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

12.500 €
/ lună 20.06 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

La ~5km distanță

623 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
/ lună 41.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Galati Investitie strategic ...

Costi

La ~5km distanță

7.999 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

La ~5km distanță

575 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

99.900 €
/ lună 59.71 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 1.673 mp Sat Costi, Zo ...

Costi

La ~5km distanță

1.673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren pentru casa sat Costi

Costi

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 1200 mp vie sat Costi

Costi

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan agricol irigabil zona Bra ...

Costi

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez teren pana la 3000 mp langa Metro

Costi

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spatiu Micro 39

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

1.050 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Henri Coanda. Comision Zero!!

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

175,05 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

741 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Micro 39. Comision z ...

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

123,46 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

La ~10km distanță

1.336 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

491 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 44 mp

Micro 14, Galați

La ~10km distanță

44 mp utili
1979
Agenție

6 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De închiriat – spațiu comercial ...

Micro 14, Galați

La ~10km distanță

100 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €
/ lună 266.67 € / mp / lună

Teren de vanzare ( 450 m2 ) - zona micro 14

Micro 14, Galați

La ~10km distanță

450 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Oferta inchiriere hala/atelier auto cu birouri ...

Vânători

La ~10km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~10km distanță

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Arcasilor I Ga ...

Vânători

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

136.000 €
/ lună 39.17 € / mp / lună

Teren vanzare constructii case 3472 mp, deschid ...

Vânători

La ~10km distanță

3.472 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Vânători

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

59.000 €
/ lună 73.75 € / mp / lună

Teren intravilan, acces la utilitati, Vanatori, ...

Vânători

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

55.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare teren in com Vanatori, Jud.Galati, s ...

Vânători

La ~10km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

De Vanzare Loturi 1000 mp Teren - Vanatori

Vânători

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

31.000 €
/ lună 31 € / mp / lună

Vand teren pentru casa in zona linistita

Vânători

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

43 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren-750 mp/ intravilan- Com.Vanatori, to ...

Vânători

La ~10km distanță

1.500 mp teren