Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Craiova

Aeroport, Craiova

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

120 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez birou boxa

Aeroport, Craiova

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Aeroport, Craiova

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan 500 mp Ghercesti, 55 euro ...

Ghercești, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Parcela teren 500 mp intravilan Ghercesti

Ghercești, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
/ lună 18.55 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan la strada principala G ...

Ghercești, Craiova

La ~5km distanță

5.391 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Service auto,dezmembrari,parcare rulote,camioan ...

Ghercești

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

31 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Ghercești

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren in Ghercesti sat

Ghercești

La ~5km distanță

1 camere
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Super oferta vand teren Ghercesti 14000 mp intr ...

Ghercești

La ~5km distanță

14.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

21.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

Teren Ghercesti, Dolj

Ghercești

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez Teren in ghercesti langa statia Petro ...

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren extravilan Craiova/Ghercesti, in spatele ...

Ghercești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

29.500 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan Craiova - Ghercesti 500mp

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

60 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Vand Parcele zona Ghercesti Aeroport

Ghercești

La ~5km distanță

410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

31.990 €
/ lună 71.09 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti aproape de spital re ...

Ghercești

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

50.816 €
/ lună
50.548 €
101.63 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti zona aeroport / indu ...

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand parcela teren 500 mp intravilan localitate ...

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună
65.000 €
120 € / mp / lună

500 m2 teren Drumul Muntenilor

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Craiova Str. Calea Bucurest ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Medical Nou Utilat 2 Cabinete ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Lapus - Electro ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu post de lucru in salon de infr ...

Lăpuș, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

16.500 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Teren 1450mp Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
/ lună 93.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cârcea

La ~5km distanță

258 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Vand teren pielesti intravilan 5000 mp

Cârcea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren spate Metro intravilan 876 mp. 55 eu ...

Cârcea

La ~5km distanță

876 mp teren