Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral cu intr ...

Aeroport, Oradea

100 mp utili
100 mp teren
1970

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu 100 mp | Mansarda Comercia ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren imprejmuit, cu utilita?i pe cen ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de service auto, depozitare ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

378.000 €
/ lună 34,363.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 11,470 mp in Alpare ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

11 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Chirie teren intravilan Oradea

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

138.000 €
/ lună 89.79 € / mp / lună

Teren Centura Osorhei / 1537 mp / Oradea

Centura, Oradea

La ~5km distanță

1.537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

120 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.000 €
/ lună 25.11 € / mp / lună

VAND teren intravilan in APATEU comuna NOJORID

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Borsului intravilan zona industriala ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

0 €
/ lună

Inchiriez teren Oradea

Centura, Oradea

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren intravilan Biharia

Centura, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

330 €
/ lună 10.31 € / mp / lună

Chirie spatiu birou, cabinet

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună
88.000 €
36.52 € / mp / lună

Teren 1780 mp!!Sanmartin,Oradea.

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

1.780 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

540 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri servicii de inchiriat ...

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Inchiriez birou 30 mp Bdul Decebal

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

100 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Salon de infrumusetare

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

290 €
/ lună 10.74 € / mp / lună

Birou premium clasa A de inchiriat, zona Deceba ...

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

850 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, cu vad, posibilitat ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

889 €
/ lună 6.17 € / mp / lună

Spatiu comercial adresa Dimitrie Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

144 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriem hala panouri sandwich, 120 mp, Oradea

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

57 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - b ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

31 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

inchiriez parcare exterioara Iosia Onestilor - ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri, zona Iosia Lotus Reta ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Iosia

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12.000 €
/ lună 122.45 € / mp / lună

De inchiriat de vanzare sau la schimb afacere l ...

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii birouri zona Tudor Vladimires ...

Lotus, Oradea

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.700 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in complexul grand h ...

Lotus, Oradea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 182mp cu parcare ?i vitrina

Lotus, Oradea

La ~5km distanță

182 mp utili
2010