Proprietăți unice: 644
Proprietari: 221
Agenție

1 săptămână în urmă
9

30.000 €
/ lună 58.37 € / mp / lună

Teren de vanzare-Gulia-514 mp-30.000 Euro

Gulia

514 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.000 €
/ lună 90.10 € / mp / lună

Teren Crevedia Stradal- Benzinaria TSV

Crevedia

3.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

672 €
/ lună 13.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren Valea Lunga Dambovita

Valea

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren investitii

Pucioasa-Sat

7.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

23.500 €
/ lună 10.62 € / mp / lună

Teren Intravilan | Sultanu | Visinesti |Breaza

Dospinești

2.212 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.000 €
/ lună 9.66 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1139 mp, zona Exterior Vest

Blidari

1.139 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Depozit + teren de inchiriat de vanzare

Fusea

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Crevedia - de vanzare

Crevedia

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

3.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

8.900 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in sat Cretu, jud Da ...

Crețu

526 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

12.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren Agrigol Arabil | Titu | Dambovita | 5000 ...

Central, Titu

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

59.000 €
/ lună 49.21 € / mp / lună

Crevedia Samurcasi 1199 mp Strada Muncii Parc S ...

Samurcași

1.199 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

870.000 €
/ lună 442.30 € / mp / lună

Spatiu comercia, P + 1, 1967 mp, zona Centura

Industrială, Târgoviște

1.967 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Puc ...

Central, Pucioasa

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Bălteni

26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 45.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3057mp, utilitati disponibile

Crevedia

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Razvad, la 7 min ...

Central, Târgoviște

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren | 5000 Mp | Cota 1000 | Vedere Panoramica ...

Valea

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 538.46 € / mp / lună

vanzare spa?iu comercial

Voinești

65 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 1000mp de inchiriat

Dragomirești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan Aninoasa,600 mp,Aleea Sinaia

Central, Târgoviște

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

460 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

270.000 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Bela

11.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ragu

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

13 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial in Fieni

Central, Fieni

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

369.000 €
/ lună 1,952.38 € / mp / lună

Casa Lily de vanzare, 189 mp, zona Central

Central, Târgoviște

189 mp utili