Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

26.000 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1964 mp, zona Comuna Bezdead

Bezdead

1.964 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Oportunitate de investitie in Comuna Bezdead

Bezdead

1.583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1757mp in loc. Bezdead (l ...

Bezdead

1.757 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

165.000 €
/ lună 104.56 € / mp / lună

Teren extravilan, 1578 mp, zona Natatie Targovi ...

Tunari

La ~5km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Tunari

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

700 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, vad comercial extre ...

Tunari

La ~5km distanță

73 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare 15000 mp,pretabil hotel - pensiune la m ...

Dealu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

56.900 €
/ lună 22.76 € / mp / lună
59.900 €

Teren intravilan 2.500 mp Buciumeni, Dambovita

Buciumeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

28.000 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

DAMBOVITA - VISINESTI - SULTANU, TEREN 4044 mp, ...

Sultanu

La ~5km distanță

4.044 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

19.490 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Sultanu | Visinesti | Dealur ...

Sultanu

La ~5km distanță

1.688 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

23.500 €
/ lună 10.62 € / mp / lună

Teren Intravilan | Sultanu | Visinesti |Breaza

Dospinești

La ~5km distanță

2.212 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

10.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Dealurile Sultanului | Visin ...

Sultanu

La ~5km distanță

868 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

28.140 €
/ lună 35 € / mp / lună

Lot Intravilan 804 mp Moroeni Vedere panoramica

Pietroșița

La ~10km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.670 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Talea

La ~10km distanță

5.567 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
10

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 110 mp Central Fi ...

Fieni

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

13 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial in Fieni

Central, Fieni

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

321.300 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Central, Fieni

La ~10km distanță

91.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună
70.000 €

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

12.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Fieni Dambovita

Central, Fieni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

La ~10km distanță

43 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Bela

La ~10km distanță

1.561 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

270.000 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Bela

La ~10km distanță

11.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Ștubeie Tisa

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Teren intravilan 3398 mp Provita de Sus -Prahov ...

Provița de Sus

La ~10km distanță

3.398 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

28.000 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, Provita de Sus

Provița de Sus

La ~10km distanță

1.939 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

14.472 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~10km distanță

4.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~10km distanță

2.477 mp teren