Proprietăți unice: 644
Proprietari: 221
Agenție

2 zile în urmă
10

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez in ora? Gae?ti spa?iu comercial

Central, Găești

50 mp utili
Agenție

6 zile în urmă

80.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan, 8000 mp, DN 71

Valea

8.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

12.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Racari - str Aleea cu Tecari - loturi teren int ...

Răcari

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial-Centrul Vechi

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp Cornatelu

Cornățelu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Teren de vanzare 3500 m2 Ungureni, Com. Cornest ...

Cornești

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

65 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp in zona parcului din Or ...

Central, Titu

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez teren 6200 mp cu 2 hale curte 4000 mp ...

Central, Târgoviște

6.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16.000 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

2 Terenuri intravilane Comuna Cornesti, DB 2100 ...

Cornești

2.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

12.500 €
/ lună 2.66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 4700 mp, zona Teis ...

Central, Târgoviște

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

15.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren + proiect cu autorizatie de construire va ...

Bâldana

520 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

1.590 €
/ lună 3.79 € / mp / lună

3.8 EURO MP! HALA NOUA de inchiriat in Targovis ...

Industrială, Târgoviște

420 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Cojasca! 5600mp2.

Cojasca

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ieftin priveliste ideala cabana pe deal i ...

Gura Bărbulețului

6.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp vad bun Visin ...

Vișina

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
/ lună 55.63 € / mp / lună

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchirere spatii comerciale Targoviste

Central, Târgoviște

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

3.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gherghești

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.584 €
/ lună
2.400 €

Pucioasa Dambovita, vanzare hala

Periferie, Pucioasa

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.848 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Inchiriez Hala + Birouri + Teren 1500mp - Targo ...

Central, Târgoviște

Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună

Spatii industriale

Potlogi

Agenție

2 luni în urmă
11

851 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - Găești, Str. Cu ...

Central, Găești

77 mp utili
4E
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

420 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiul ideal pentru sediu firma – 3 came ...

Micro 11, Târgoviște

70 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU 70 MP. - PIATA SF. ILIE - GAE ...

Central, Găești

70 mp utili
1E
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

2.015 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hală industrială 374mp echipată | Pod rulant + ...

Crevedia