Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare judetul Dambovita comuna Vlade ...

Vlădeni

4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
5

288 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Spatiu medical complet utilat pentru fiziokinet ...

Băltița

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

1.457 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună
100.000 €
8.80 € / mp / lună

Vanzare teren 9654 mp, deschidere 27m, comuna D ...

Dobra

La ~10km distanță

9.654 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16.000 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

2 Terenuri intravilane Comuna Cornesti, DB 2100 ...

Cornești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Teren de vanzare 3500 m2 Ungureni, Com. Cornest ...

Cornești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Servicii parcare

Zahanaua

La ~10km distanță

3.000 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, in zona Racovita, ...

Racovița

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

75.000 €
/ lună
84.900 €
8.56 € / mp / lună

Ocazie!! Teren la STRADA PRINCIPALA-Targsoru Ve ...

Târgșoru Vechi

La ~15km distanță

8.765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~15km distanță

640 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~15km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~15km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

69.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan in Strejnicu

Strejnicu

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

49.000 €
/ lună 54.44 € / mp / lună

Intravilan 900 mp Strejnicu, Str. Observatorulu ...

Strejnicu

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

18.500 €
/ lună 10.88 € / mp / lună

Vand teren Stejaru

Stejaru

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~15km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~15km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~15km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

vanzare teren intravilan, 2.500 mp. in Com. Fil ...

Filipeștii de Pădure

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Teren intravilan cu lac 3900mp Cocorasti Colt P ...

Coceana

La ~15km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez gratuit 400mp teren in Prahova

Șirna

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp Cornatelu

Cornățelu

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

La ~15km distanță

2.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

La ~15km distanță

3.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

La ~15km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Moreni

Central, Moreni

La ~15km distanță

625 mp teren