Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

25.500 € / lună
16.40 € / mp / lună

Filipeştii de Pădure, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
1.555 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan situat in Filipestii de Padure (Prahova)avand suprafata de 1555 mp. Toate actele la zi. Pret 16.4 de euro mp. Mai multe detalii la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1399731

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Bucov
25.000 € / lună
Județul Prahova, Bucov
500 mp teren
Spațiu comercial, în Răgman
25.000 € / lună
Județul Prahova, Răgman
1.300 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.850 € / lună
Ploiești, Central
2.795 mp teren
Spațiu comercial, în Valea Călugărească
24.000 € / lună
Județul Prahova, Valea Călugărească
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.500 € / lună
Județul Prahova, Câmpina
1.954 mp teren
Spațiu comercial, în Arioneștii Noi
24.000 € / lună
Județul Prahova, Arioneștii Noi
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.000 € / lună
Ploiești, Central
408 mp teren
Spațiu comercial, în Boldești
25.000 € / lună
Județul Prahova, Boldești
800 mp teren
Spațiu comercial, în Ariceștii Rahtivani
24.900 € / lună
Județul Prahova, Ariceștii Rahtivani
1.033 mp teren