Proprietar
Proprietăți unice: 153
Proprietari: 51
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

12.500 €
/ lună 15.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Nisipari- Constanta

Central, Constanța

805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună

Cabinet medical de inchiriat

Central, Constanța

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal Inel 2 , Amzacea | 25 ...

Central, Constanța

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Institutul de Marina, spatiu birouri/ cabinete

Central, Constanța

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

2.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Birou ?i curte 100 mp in Centru, curte proprie ...

Central, Constanța

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.921.008 €
/ lună
1.919.275 €
45,738.29 € / mp / lună

De Inchiriat Spa?iu Comercial

Central, Constanța

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 4000m Valu lui traian

Central, Constanța

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

11.500 €
/ lună 32.30 € / mp / lună

Teren Techirghiol Intravilan

Central, Constanța

356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

OCAZIE!!!Proprietar vand parcele teren RANCA

Central, Constanța

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Central, Constanța

38 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

129.000 €
/ lună 454.23 € / mp / lună

Teren cu fundatie Intravilan - Constanta Centra ...

Central, Constanța

284 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 20 € / mp / lună

(Costuri utilitati incluse) - Spatiu central, i ...

Central, Constanța

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

950 €
/ lună 43.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal pentru coffeeshop

Central, Constanța

22 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

120.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Veterani , teren cu temelie si proiect tip dupl ...

Central, Constanța

3 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

230.000 €
/ lună 1,150.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial D+P+1, situat in zona Centrala

Central, Constanța

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mamaia sat str M 17 nr 80.L ...

Central, Constanța

5.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

650 €
/ lună 10.16 € / mp / lună

Spa?iu comercial 64 mp intrare stradala Bulevar ...

Central, Constanța

64 mp utili
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

750.000 €
/ lună 1,295.34 € / mp / lună

Vand/Inchiriez Teren 579Mp +Spatiu Comercial 42 ...

Central, Constanța

579 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

41.000 €
/ lună 79.15 € / mp / lună

Vand teren constanta

Central, Constanța

518 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
/ lună 354.86 € / mp / lună

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Central, Constanța

2.818 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

155.000 €
/ lună 125.30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.237 mp Constanta, Deschidere ...

Central, Constanța

1.237 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Veterani 500 mp , deschidere pe colt 20/25 ml

Central, Constanța

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

886.800 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Teren 739 mp cu vizibilitate excelenta la Bulev ...

Central, Constanța

739 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

170.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta

Central, Constanța

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.275.000 €
/ lună 230.02 € / mp / lună

Teren veterani km5

Central, Constanța

5.543 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
4

495.000 €
/ lună 502.54 € / mp / lună

Dezrobirii-Oportunitate investitie, Teren in zo ...

Central, Constanța

985 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu/birou de inchiriat in Centru, acces rapi ...

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

750 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Centru, spatiu birouri, 69mp, gaze, inchirieri ...

Central, Constanța

69 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

7.650 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat- (cod10)- EUROMAT ...

Central, Constanța

450 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Centru, spatiu pentru birouri, 55mp, gaze, inch ...

Central, Constanța

55 mp utili