Proprietăți unice: 153
Proprietari: 51
Agenție

2 luni în urmă
3

897.750 €
/ lună 1,050.00 € / mp / lună

Teren 855 mp Mamaia zona Iaki, deschidere 16 m ...

Central, Constanța

855 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

1.100 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Spatiu comercial P+1 ! B-dul Mamaia colt cu Mih ...

Central, Constanța

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

2.100 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Vila/Cladire, Curte si Garaje - Ideal ...

Central, Constanța

600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

320.000 €
/ lună 802.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Constanta, zona Cen ...

Central, Constanța

399 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

VILA | SPATIU COMERCIAL | GRADINITA | BIROURI | ...

Central, Constanța

400 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
1

245.000 €
/ lună
280.000 €
490 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Compozitori

Central, Constanța

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

24.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

Vand teren intravilan Agigea deschidere 30m

Central, Constanța

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.674.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vanzari terenuri in Constanta

Central, Constanța

20.925 mp teren
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 13.000 mp de inchiriat Constan?a, 450 /lu ...

Central, Constanța

13.000 mp
13.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

595.000 €
/ lună 165.28 € / mp / lună

Teren liber 3600 mp Palazu Santinelei

Central, Constanța

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Tomis 2/Constanta

Central, Constanța

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

Centru - Spatiu stradal, 99 mp, cu vad comercia ...

Central, Constanța

99 mp utili
2018
Agenție

3 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Baba Novac

Central, Constanța

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

238.000 €
/ lună 106.25 € / mp / lună

Teren Strategic in Lumina - deschidere la 3 str ...

Central, Constanța

2.240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

150.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Veterani | 1000 mp | Desc ...

Central, Constanța

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

225.075 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta cu PUZ P+12 , in spa ...

Central, Constanța

3.001 mp teren
12E
Agenție

4 luni în urmă
3

105.000 €
/ lună 210 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Veterani

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

1.342 €
/ lună 22.37 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Constanța

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

500 €
/ lună
650 €
12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultra central stradal 50mp ...

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

13.500 €
/ lună 8 € / mp / lună

Oportunitate Unica de Inchiriere: Spa?iu Comerc ...

Central, Constanța

1.687 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 13,500 € și 16.500 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

2.299 €
/ lună 14.37 € / mp / lună

Spatiu Bd Mamaia

Central, Constanța

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

2.990 €
/ lună 31.15 € / mp / lună

Spatiu complet amenajat blvd Tomis

Central, Constanța

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 393.26 € / mp / lună

Vand/schimb teren intravilan 356 mp cu 3 corpur ...

Central, Constanța

4 camere
356 mp
356 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

700 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Trocadero, spatiu comercial 66mp, parter, loc p ...

Central, Constanța

57 mp utili
2015
Agenție

8 luni în urmă
8

1.150 €
/ lună 16.20 € / mp / lună

Spatiu comercial situat la parter, zona Tomis 2

Central, Constanța

71 mp utili
40E
Agenție

9 luni în urmă
4

695.000 €
/ lună
772.500 €
269.90 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona pod IPMC

Central, Constanța

2.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

5.000 €
/ lună 7.53 € / mp / lună

Spatiu comercial 664 mp P+1 central, str Poporu ...

Central, Constanța

664 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat hale industriale Constan?a Str. Ce ...

Central, Constanța

3.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
11

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de birouri Luminos/ 190-350 mp / in clad ...

Central, Constanța

350 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 140.85 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona km5 Comarnic

Central, Constanța

355 mp teren