Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 60000 mp , Limanu- Co ...

Albești

140.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Vâlcelele

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

28.000 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

De vanzare 1Ha teren la 1,5km de Mare, Limanu-M ...

Limanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

125.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren premium 500 mp cu deschidere 25 m Prima l ...

Limanu

La ~10km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan langa I&M Polux, pe drumul spr ...

Limanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

12.991 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren extravilna Limanu, ID: R2969006

Limanu

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

2.400 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

INCHIRIERE- Afacere la cheie: Pensiune clasific ...

Limanu

La ~10km distanță

450 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 40.60 € / mp / lună

Teren de vanzare Limanu

Limanu

La ~10km distanță

862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

43.000 €
/ lună 63.14 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare In Comuna Limanu

Limanu

La ~10km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

43.000 €
/ lună 43 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 m Limanu

Limanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

spatiu comercial , 2 MAI

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

350 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

inchiriez Teren intravilan 1000mp

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand hala industriala Municipiul Mangalia Jude? ...

2 Mai

La ~15km distanță

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

32.361 €
/ lună 67 € / mp / lună

2 Mai 11 loturi teren intravilan pentru locuint ...

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

483 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

37.850 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 2 Mai - Vama Veche

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 2 MAI

2 Mai

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

17.500 €
/ lună 23.30 € / mp / lună

Teren 751mp in 2 Mai iesirea spre Vama Veche

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

751 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

240.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren intravilan pe Litoral Statiunea 2Mai

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan in 2 Mai 1121mp

2 Mai

La ~15km distanță

1.121 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

40.200 €
/ lună 15.06 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2670 mp ~ 2 mai ~ Constant ...

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

2.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Vanzare teren 2 Mai, Limanu, Vama Veche

Central, 2 Mai

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
/ lună 57.65 € / mp / lună

Teren 2Mai, vanzare si in rate sau schimb

2 Mai

La ~15km distanță

1 camere
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10.000 €
/ lună 303.03 € / mp / lună

Spatiu Comercial Vama Veche 33mp

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

33 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

112.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

TEREN intravilan de vanzare - Vama veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

65.000 €
/ lună 122.41 € / mp / lună
69.030 €

Teren Vama Veche 530 mp

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

531 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

472.500 €
/ lună 350 € / mp / lună

Vanzare Teren 1350 Mp. - Vama Veche - Ultracent ...

Ultracentral, Vama Veche

La ~15km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

95.000 €
/ lună 135.71 € / mp / lună

Teren intravilan Vama Veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
1

41.400 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

vand teren vama veche - 27600 mp

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

27.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

750.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 3 ha Vama Veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

487.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 1,95 ha Vama Veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

19.500 mp teren