Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

55.000 €
/ lună 19.93 € / mp / lună

Teren intravilan 2760 MP in Sibioara, Jud. Cons ...

Sibioara

3 camere
2.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

120.900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intre lac si mare oportunitate de dezvolt ...

Sibioara

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Piatra, Jud Constanta

Sibioara

40.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare 1224 m2

Oituz

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren in Slava Cercheza jud Tulcea 1000mp, situ ...

Slava Cercheză

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

850 €
/ lună 16.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ,central in Navodari

Luminița

La ~5km distanță

52 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
9

212.000 €
/ lună 120.05 € / mp / lună

Navodari-Teren intravilan 1766mp cu deschidere ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

1.766 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

BIROU 65 MP, zona industriala Navodari, Constan ...

Exterior Nord, Năvodari

La ~5km distanță

2 camere
64,8 mp
2022
Agenție

8 luni în urmă
6

1.908 €
/ lună 13.63 € / mp / lună

Navodari central spatiu comercial din construc& ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

140 mp utili
4E
1986
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

175.000 €
/ lună 318.18 € / mp / lună

Hala Depozit 300m

Central, Năvodari

La ~5km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Navodari

Central, Năvodari

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

9.999 €
/ lună 416.63 € / mp / lună

Promenada-Spatii Comerciale de inchiriat-Mamaia ...

Nord, Năvodari

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.948 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Năvodari

La ~5km distanță

134 mp utili
1984
Agenție

2 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 15.000 mp ,utilitati langa Nav ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

2.199 €
/ lună
2.490 €
3.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu productie alimentara 640 mp ut ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

640 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

37.900 €
/ lună 78.96 € / mp / lună

Vand teren Navodari

Central, Năvodari

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

70.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren cu deschidere 50 ml la drum Lumina-Navoda ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

33.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren extravilan

Năvodari

La ~5km distanță

3 camere
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

791.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Oportunitate!! Teren 22.600mp cu deschidere la ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

22.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 101.01 € / mp / lună

dau spre inchiriere

Central, Năvodari

La ~5km distanță

99 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

4.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat- Mamaia Nord

Nord, Năvodari

La ~5km distanță

360 mp utili
2001
Agenție

2 luni în urmă
6

612.900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren oportunitate de investitie Lacul Tasaul N ...

Exterior Sud, Năvodari

La ~5km distanță

20.430 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €
/ lună 216.35 € / mp / lună

Teren de vanzare , zona Navodari - Cu vedere la ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

208 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

275.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren de vanzare in Navodari ideal investitie / ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

130.000 €
/ lună 136.84 € / mp / lună

Vand teren intravilan Navodari

Central, Năvodari

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 189.19 € / mp / lună

Vanzare teren in Mamaia Sat 740 m2

Central, Năvodari

La ~5km distanță

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

127 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Aparament 2 camere de inchiriat in complexul Al ...

Nord, Năvodari

La ~5km distanță

2 camere
56 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

37.000 €
/ lună 123.33 € / mp / lună

Vand teren in navodari intravilan

Central, Năvodari

La ~5km distanță

3 camere
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19.300 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan, Navodari

Central, Năvodari

La ~5km distanță

386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

33.180 €
/ lună 82.95 € / mp / lună

Teren Navodari~Ingradit~Cabana~Apa~Direct propr ...

Central, Năvodari

La ~5km distanță

400 mp teren