Proprietar
Proprietăți unice: 242
Proprietari: 25
Agenție

1 lună în urmă
7

1.500 €
/ lună 21.74 € / mp / lună

Spa?iu comercial pe strada Eroilor de inchiriat ...

Florești

69 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €
/ lună 218.31 € / mp / lună

Teren Intravilan, 284 mp, Floresti, str. Tinere ...

Florești

284 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial, de inchiriat, in Floresti

Florești

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

10.052 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala moderna 1436 mp 2 rampe drive in H 10 m Lu ...

Florești

1.436 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

4.500 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Hala moderna Floresti | showroom+depozit| 6m in ...

Florești

592 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

349 €
/ lună
10 €
8.73 € / mp / lună

La VIVOMall Cluj de inchiriat apartament 2 came ...

Florești

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

178.000 €
/ lună 364.75 € / mp / lună

Teren intravilan de 488 mp , Cartier TERRA

Florești

488 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.450.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 14500mp | Valea Sanaslaului

Florești

14.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1000mp, Valea Sanaslaului

Florești

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 500mp, Valea Sanaslaului

Florești

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.121.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Teren intravilan, in Floreti | 2950MP

Florești

2.950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

441.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 4412mp, zona Subcetate, Oport ...

Florești

4.412 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

400.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 4000mp, Valea Sanaslaului

Florești

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

375.000 €
/ lună 237.34 € / mp / lună

Teren cu casa demolabila de vanzare 1580mp, FRO ...

Florești

1.580 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

459.000 €
/ lună 232.41 € / mp / lună

INVESTITIE! Teren intravilan 1975 mp in punctul ...

Florești

1.975 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 200mp, 7 locuri parcare, 25ML ...

Florești

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

750.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 12500mp, extravilan, zona Avram Iancu

Florești

12.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

381.200 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan - 1906 mp - zona Avram Iancu N ...

Florești

1.906 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

164.360 €
/ lună 280 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Teren 587 mp, Zona ...

Florești

587 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.785.000 €
/ lună 375.55 € / mp / lună

Teren unicat! Pretabil blocuri, S+D+P+5E+ER, 47 ...

Florești

4.753 mp teren
5E
Agenție

1 lună în urmă
3

340.640 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren extravilan 4258mp, oportunitate investiti ...

Florești

4.258 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

144.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 1.440mp pretabil duplex | Flor ...

Florești

1.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren extravilan 2.000 mp Pasune Zona Colonia d ...

Florești

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 200mp, 7 locuri parcare, 25ML ...

Florești

200 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

550 €
/ lună 9.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 61mp, open space, vitrina, zon ...

Florești

61 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 12 mp Floresti, Cluj, birou ...

Florești

15 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

150 €
/ lună
200 €
10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 12 mp Flore?ti, Cluj, birou ...

Florești

15 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

379.500 €
/ lună 240.19 € / mp / lună

Teren /Casa De Vanzare , 1.580 , Avram Iancu

Florești

1.580 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Nou pe piata - ultimele 2 parcele de teren in F ...

Florești

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

537.500 €
/ lună 215 € / mp / lună

De vanzare casa cu teren 2500 Str Avram Iancu, ...

Florești

2.500 mp teren