Proprietar
Proprietăți unice: 242
Proprietari: 25
Agenție

Mai mult de un an
19

1.161 €
/ lună
960 €
14.51 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Zona Floresti - 80 mp - Bloc ...

Florești

80 mp utili
380 mp teren
4E
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,161 € și 1.452 €
Agenție

Mai mult de un an
23

2.323 €
/ lună
1.920 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Zona Floresti - 160 mp - Blo ...

Florești

160 mp utili
4E
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Parcul Poligonului Zona Poligon Închiriez Spați ...

Florești

500 mp utili
2E
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,000 € și 6.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat in Floresti, zona str Somesu ...

Florești

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez teren parc auto

Florești

200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

465.000 €
/ lună 422.73 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.100 mp zona CETATII

Florești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

29 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Loc de parcare exterior de inchiriat Fagului 14 ...

Florești

12 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

5.148 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Hala cu rampe, zona autostrada

Florești

810 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

175.000 €
/ lună 52.29 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica de vanzare in Chinte ...

Florești

3.347 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 93.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Borhanci

Florești

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Inchiriez apartament schimbat in spa?iu comerci ...

Florești

24 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

54 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez parcare interioara (demisol) , la 5 m ...

Florești

9 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

410.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 4100 mp in Floresti | Parcelab ...

Florești

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

316.470 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan, 2877 mp, zona Vararea

Florești

2.877 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

31.500 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Dangau Mare (dupa G ...

Florești

3.932 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

224.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren extravilan, 5600mp, ideal investitie de v ...

Florești

5.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

280.000 €
/ lună 65.12 € / mp / lună

Teren intravilan, 4300 mp, utilitati la 500 m, ...

Florești

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

99.500 €
/ lună 124.38 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp, curent electric si ap ...

Florești

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

687 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriez teren langa nod A3 Nadasel3

Florești

2.150 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

92.900 €
/ lună 309.67 € / mp / lună

Teren cu C.U. pentru casa individuala | Zona Vi ...

Florești

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

340 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Inchiriez apartament sau birou

Florești

37 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.740 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial || Zona Somesului Floresti

Florești

220 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.740 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial || Zona Somesului Floresti

Florești

220 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

350.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan 7000 mp - zona Hagau - Florest ...

Florești

7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial nou, ideal business, in zona r ...

Florești

120 mp utili
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

168.000 €
/ lună 147.11 € / mp / lună

Comision 0% Teren intravilan constructii Narcis ...

Florești

1.142 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

193.000 €
/ lună 395.49 € / mp / lună

Teren autorizat , pentru casa idividuala ,Carti ...

Florești

488 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

250.000 €
/ lună 214.59 € / mp / lună

Teren de vanzare 1165 mp Str Dumitru Mocanu , F ...

Florești

1.165 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat service auto cu zona de birouri/sa ...

Florești

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

540.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren 3600mp, investitie constructii case, Narc ...

Florești

3.600 mp teren