Proprietar
Proprietăți unice: 242
Proprietari: 25
Agenție

1 săptămână în urmă
12

1.400 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Floresti/Eroilor - Vitrina ...

Florești

89 mp utili
4E
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.601 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Spatiu comercial, 162 mp utili, situat in Flore ...

Florești

162 mp utili
1E
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.598 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu comercial/Birouri/Clinica ...

Florești

162 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.740 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial || Zona Somesului Floresti

Florești

220 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
11

2.700 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala in curs de finalizare, Floresti

Florești

450 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
7

92.000 €
/ lună 196.58 € / mp / lună

Teren autorizat casa individuala - 468 mp - ANL ...

Florești

468 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 92,000 € și 102.000 €
Agenție

4 zile în urmă
9

1.791.790 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare 13783mp, front la DN, parcela ...

Florești

13.783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

3 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Institutie publica Inchirieaza spatiu interior ...

Florești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Institutie publica inchiriaza spatiu exterior c ...

Florești

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

0 €
/ lună

Spatiu comercial, 50 mp, zona Avram Iancu

Florești

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat | Floresti, Cluj ...

Florești

60 mp utili
1E
2018
Agenție

1 lună în urmă
7

5.795 €
/ lună
4.790 €
9.82 € / mp / lună

Spatiu Industrial - Showroom - 590 mp. Acces TI ...

Florești

Agenție

1 lună în urmă
12

7.986 €
/ lună
6.600 €
13.11 € / mp / lună

Inchiriere spatiu cu destinatii multiple, finis ...

Florești

609 mp utili
2E
2008
Agenție

1 lună în urmă
8

1.850 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere 2 cladiri comerciale, 943 mp teren

Florești

185 mp utili
943 mp teren
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

4.235 €
/ lună
3.500 €
7.84 € / mp / lună

Spațiu industrial de 540mp de închiriat intre F ...

Florești

Agenție

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 13.39 € / mp / lună

Spațiu 224 m2 | Clinica | Servicii | Birouri | ...

Florești

224 mp utili
8E
2025
Agenție

1 lună în urmă
16

1.815 €
/ lună
1.500 €
15.25 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL 120mp | 4 ÎNCĂPERI | 3 BAI | T ...

Florești

119,4 mp utili
8E
2025
Agenție

1 lună în urmă
4

2.662 €
/ lună
2.200 €
7.19 € / mp / lună

Teren 2450 mp + 3 hale / depozite in Florești | ...

Florești

370 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

5.040 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Hala noua ideal depozit/productie

Florești

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,040 € și 6.050 €
Agenție

1 lună în urmă
12

6.050 €
/ lună
5.000 €
10.25 € / mp / lună

Spatiu Industrial - Showroom - 590 mp. Acces TI ...

Florești

Agenție

2 luni în urmă
7

520 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spațiu Comercial de închiriat, 60 mp utili, Flo ...

Florești

60 mp utili
2014
Agenție

2 luni în urmă
11

1.815 €
/ lună
1.500 €
18.91 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Floresti/BMW- Vitrina / Zona ...

Florești

96,2 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
6

11.011 €
/ lună
14.518 €
8.47 € / mp / lună

Hala de 1300 mp, Prima Inchiriere, situata in z ...

Florești

1.300 mp utili
1E
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.500 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

COMISION 0 / Hala clasa A / Autorizatie ISU

Florești

Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Spatiu comercial la parter , 51,9 mp, zona Terr ...

Florești

51,9 mp utili
5E
Agenție

3 luni în urmă
5

550 €
/ lună
700 €
11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 50 mp cu parcare, ...

Florești

50 mp utili
4E
2013
Agenție

3 luni în urmă
11

699 €
/ lună 9.08 € / mp / lună

Spatiu birouri, 4 camere, parter, curte proprie ...

Florești

77 mp utili
4E
2015
Agenție

3 luni în urmă
5

3.340 €
/ lună 6.01 € / mp / lună

Spațiu de depozitare de închiriat 556,6 m2 util ...

Florești

556,6 mp utili
9E
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

COMISION 0 / Hala clasa A / Autorizatie ISU / 1 ...

Florești

Agenție

4 luni în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €
8.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat | 440 mp utili | teren 880 mp ...

Florești

1E

Spaţii comerciale de închiriat în Florești, județul Cluj

Florești, situat în apropierea Clujului, este o zonă în plină expansiune, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru dezvoltarea rapidă a infrastructurii comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.110 euro, cu oferte ce încep de la 550 euro și ajung până la 5.500 euro, indicând un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 210 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.800 m² și cele mai mici de 61 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 2 euro până la 20 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 38% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Florești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale în expansiune, cu prețuri competitive și o varietate de dimensiuni. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!