Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Cartierul Sopor Colonia Budunus

Dezmir

5.510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

145 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren de vanzare in loc. Dezmir,ideal pt casa s ...

Dezmir

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

67.000 €
/ lună 83.75 € / mp / lună

Vand teren intavilan in Dezmir

Dezmir

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren intravilan Dezmir

Dezmir

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

5800 mp teren de inchiriat in Dezmir soseaua de ...

Dezmir

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

750 €
/ lună 1.37 € / mp / lună

Inchiriez teren zona aeroport cluj

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

2.350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

11.081 mp teren
4E

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez casa cu 2 camere,hol,baie,buc. pt. a ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

79.900 €
/ lună 133.17 € / mp / lună

Ultimele 3 Parcele Sannicoara 600mp intravilan ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

198.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dezmir Str. Trandafirilor O ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

388.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.860 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Soporului 19, i ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

243 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

INCHIRIEZ Teren Intravilan 1000 mp cu utilitati ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Vand teren in Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

1.050 €
/ lună
1.150 €
7 € / mp / lună

PROPRIETAR | Birou 150 m2 + Hala 100 m2 , prima ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.299 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

PF dau in chirie spatiu la mansarda 250 mp pt b ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mp, zona Hornbach, vedere l ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

200 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu comercial - Someseni - Cluj ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

55 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand parcele langa Cluj-Napoca 6km

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

140.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren generos 4.300 mp cu panorama superba sat ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

200.000 €
/ lună 194.17 € / mp / lună

Teren 2030 mp | Sat Gheorghieni | Asfaltat | Pe ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.030 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

250.000 €
/ lună 156.25 € / mp / lună

Pf vand teren sat gheorgheni

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

122.500 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Vand teren Borhanci/Sopor 65 E mp

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

750 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Pf.inchiriez spa?iu comercial cart.Gheorgheni

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

450 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Cluj Napoca Complexul Mercu ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

60 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare subteran str Soporu ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

98 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Dau in chirie cabinet pt.cosmetica,extensii gen ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

400 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez teren industrial

Apahida

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren jucu mijloc

Apahida

La ~5km distanță

2.900 mp teren