Proprietar
Proprietăți unice: 126
Proprietari: 3
Agenție

Mai mult de un an
29

11.004 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat S+P+ET., 1200 mp utili sit ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1.200 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
10

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Exclusivitate! Pensiune cu 13 camere, de inchir ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

300 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala incalzita , zona Petrom 300 mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

520 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Spatiu activitati de birou sau servicii 43mp, s ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

42,8 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

3.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 310mp de inchiriat

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

310 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

65.000 €
/ lună 66.33 € / mp / lună

Teren cu panorama/ Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

980 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

990 €
/ lună 14.14 € / mp / lună

Spatiu birou/comercial, 70 mp, vitrina, 3 parca ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

170 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren ptr casa Dambul Rotund-506 mp+87 mp. drum

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

506 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala 200 mp cu birouri acces TIR, trifazic, Dam ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala 200 mp de inchiriat zona Calea Baciului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

65.000 €
/ lună
63.000 €
66.33 € / mp / lună

Teren Dambul Rotund/ Str Spicului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

484.400 €
/ lună 280 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1730mp, in Dambul ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1.730 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

249.000 €
/ lună 395.24 € / mp / lună

Teren intravilan, zona Dambul Rotund 630mp, Aut ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

630 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

490.000 €
/ lună 280 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1750mp, in Dambul ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1.750 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

400 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Se inchiriaza Spatiu comercial 44 mp, zona Fima ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

44 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Modul hala 310 mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

310 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 165mp de inchiriat in zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

165 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spa?iu comercial modern, 106 mp, parter, parcar ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

106 mp utili
2021
Agenție

1 lună în urmă
7

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala cu birou, Calea Baciului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.450 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Spatiu productie alimentara 265 mp, Dambul Rotu ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

265 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 140mp de inchiriat in zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună
1.272 €
3.21 € / mp / lună

Spa?iu depozitare de 312mp de inchiriat in zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

312 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala open space 550 mp, acces TIR, zona Baciu

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

550 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Modul hala 80 mp, Calea Baciului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

580 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

COMISION 0%! Spa?iu birou + depozit 97 mp + ext ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

97 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

650.000 €
/ lună 309.52 € / mp / lună

De vanzare 2100 mp teren zona La Ciuperca pt co ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

2.035 €
/ lună
1.485 €
5.50 € / mp / lună

Hala la rampa 320mp +2 birouri, vestiare, zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

370 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

3.000 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriere hala pod rulant 5T 650mp posibil 135 ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

650 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Hala industriala pentru productie sau depozitar ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

575 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

4.335 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala / Spatiu industrial de inchiriat in zona C ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

867 mp utili