Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
11

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial in suprafata de 360 mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

170 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren ptr casa Dambul Rotund-506 mp+87 mp. drum

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Dau in chirie vand teren Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren centru Cluj ultracentral

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună
1.000 €
16.44 € / mp / lună

OPORTUNITATE BUSINESS: spatiu comercial 72 mp . ...

Horea, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

73 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

650 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina pe str Horea

Horea, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20 mp utili

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
16

780 €
/ lună 22.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru activitati medicale cu ...

Horea, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

79 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

Dau in chirie garaj cu ie?ire la strada izolat ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

269.000 €
/ lună 815.15 € / mp / lună

vand teren Gruia cu autorizatie construire pt j ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

proprietar dau in chirie pe BD Eroilor 60-140-3 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.082 €
/ lună 10.82 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu ptr magazin alimentar

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F-inchiriez/ spatiu comercial/ central/ alime ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez beci pentru depozitare zona centrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună
3.000 €
12.89 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

256 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

239.000 €
/ lună 5,975.00 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial ultracentral

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centrul Turzii

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala. Depozit . Spa?iu comercial

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere birouri , hala , curte

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriem hale si birouri in Baia Mare

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp utili
30.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

199 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Inchiriez panou publicitar unipol 6 3m cu autor ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

77 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu garaj pentru depozit

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

25 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 77 € și 79 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F - inchiriez /spatiu comercial / alimentatie ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1970
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

350 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Pia?a Mara?ti

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Gilau

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

P.F - inchiriez spatiu com.50 mp - central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

883 €
/ lună 441.50 € / mp / lună

vindem receptie birou

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

155.000 €
/ lună 1,937.50 € / mp / lună

Apartament in Sannicoara 80mp+curte exterioara ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F - inchiriez spatiu com. 50 mp - central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1980