Proprietar
Proprietăți unice: 126
Proprietari: 3
Agenție

4 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună

Spațiu service auto / ITP de închiria ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1E
Agenție

5 luni în urmă
13

2.650 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 530MP

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

5 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 500MP

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

2.100 €
/ lună 5.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat 400MP

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

5 luni în urmă
6

5.245 €
/ lună
4.335 €
6.05 € / mp / lună

Spațiu industrial de 867mp de închiriat în zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

5 luni în urmă
8

5.245 €
/ lună
4.335 €
6.05 € / mp / lună

Hala / Spatiu industrial de inchiriat in zona C ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

5 luni în urmă
4

7.804 €
/ lună
6.450 €
10.41 € / mp / lună

Spatiu depozitare sau productie 600mp, birouri ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

5 luni în urmă
10

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu pentru activitati profesionale I Dambul ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2 camere
43 mp
Parter / 6
6E
Agenție

5 luni în urmă
10

363 €
/ lună
300 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu tip container de inchiriat in zona Calea ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

6 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Casa individuala, 270 mp, Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

270 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
3

1.796 €
/ lună
2.694 €
2 € / mp / lună

Spațiu industrial de închiriat, zona Dâmbu Rotu ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

6 luni în urmă
4

726 €
/ lună
600 €
6.05 € / mp / lună

Închiriere hale de depozitare, 60, 90 sau 120 m ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

7 luni în urmă
8

3.375 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial, 500mp, access rampa, Dambul ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

8 luni în urmă
10

4.977 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala moderna / Productie / Depozitare / Depozit ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

8 luni în urmă
2

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 100mp de închiriat în zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

8 luni în urmă
8

3.267 €
/ lună
2.700 €
5.73 € / mp / lună

Hala ideala pentru productie sau logistica, pe ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

8 luni în urmă
7

1.615 €
/ lună
1.335 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu comercial, Cartier Dambul Rotund, Lombul ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

89 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Depozit zona petrom || 400-500-1000-2000mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

9 luni în urmă
9

2.205 €
/ lună 9 € / mp / lună

Ultimul etaj, vedere panoramică – Spațiu de bir ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

245 mp
Etaj 8 / 8
8E
Agenție

9 luni în urmă
4

1.800 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Spatiu pentru Delivery/microproductie

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

10 luni în urmă
2

5.506 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat &# ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2E
Agenție

10 luni în urmă
2

2.430 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Inchiriere Hala frigorifica Zona Calea Baciului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1E
Agenție

11 luni în urmă
10

1.936 €
/ lună
1.600 €
4.84 € / mp / lună

Hale 200-400-1.000 mp, productie, depozitare, l ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

11 luni în urmă
5

6.582 €
/ lună
5.440 €
20.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Zona Dambul Rotund - Trafic ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

320 mp utili
400 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
9

1.996 €
/ lună
2.420 €
4.99 € / mp / lună

Spatiu Industial -Calea Baciului-Suprafata 400m ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

Mai mult de un an
8

649 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu de birouri/ apartament de 90mp, parcare, ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

90 mp utili
2018
Agenție

Mai mult de un an
8

3.206 €
/ lună
2.650 €
6.05 € / mp / lună

Hale renovate Calea Baciului / 2 x 530 mp / 3 x ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Agenție

Mai mult de un an
8

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de 200 mp de închiriat în zona ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

200 mp utili
5E
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Petrom

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

84 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

650 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spatiu de birou 62.5 mp + terasa 32 mp, parcare

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2 camere
62,5 mp
Etaj 4 / 4
2023