Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

560 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Nord, Cluj-Napoca

380 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

350 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Pia?a Mara?ti

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centrul Turzii

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.082 €
/ lună 10.82 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu ptr magazin alimentar

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala. Depozit . Spa?iu comercial

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere birouri , hala , curte

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

proprietar dau in chirie pe BD Eroilor 60-140-3 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

239.000 €
/ lună 5,975.00 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial ultracentral

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună
3.000 €
12.89 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

256 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

77 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu garaj pentru depozit

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

25 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 77 € și 79 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Gilau

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriem hale si birouri in Baia Mare

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp utili
30.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

199 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Inchiriez panou publicitar unipol 6 3m cu autor ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F - inchiriez /spatiu comercial / alimentatie ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez cladire in zona garii

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

185.000 €
/ lună 41.11 € / mp / lună

Vand Teren Salicea 4500mp partial intravilan / ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

48 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Persoana fizica vand teren intravilan Dezmir 94 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Valea Fanatelor

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Locuinta/Birou de inchiriat | The Office | 40mp

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez camera pentru birou in zona Piata Cip ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

299 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Parcele teren de inchiriat strada Valea Chintau ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.700 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str Fabricii Cluj-Na ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

69.700 €
/ lună 63.36 € / mp / lună

Terenuri Intravilane Chinteni Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

260 €
/ lună 23.64 € / mp / lună

PF ofer mic spatiu de birou pt. inchiriere ultr ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren agricol in arenda BONTIDA

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.894 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren parcela 3.500 m2 Valea Chintaul ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună 20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ultracentral Cluj Napoca- s ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 49.55 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.211 mp teren