Proprietăți unice: 86
Proprietari: 86
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hala noua

Central, Reșița

600 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

77.000 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Teren Valea Cernei Baile Herculane

Central, Băile Herculane

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €
/ lună 64.71 € / mp / lună

Proprietate pe malul Cernei, in cel mai spectac ...

Central, Băile Herculane

1 camere
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

= Spatiu Comercial De Inchiriat =

Central, Caransebeș

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

320 €
/ lună 9.14 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Centru Beauty Salon

Centrul Civic, Reșița

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.800 €
/ lună
42.900 €
60.06 € / mp / lună

teren intravilan 646 mp Sanmihaiul Roman, pers ...

Central, Reșița

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

16.999 €
/ lună
17.500 €
17.33 € / mp / lună

Teren 981 m2 langa Dedeman / Jandarmerie drumul ...

Central, Reșița

981 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

19.999 €
/ lună 50.00 € / mp / lună

Teren cu acces la Dunare

Central, Moldova Nouă

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Vand teren pt casa de vacanta 4300mp

Lăpușnicu Mare

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 12000mp acces DJ67D

Central, Băile Herculane

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren 1200 mp- Intravilan! PRET IMBATABIL!! PRO ...

Calea Caransebeșului, Reșița

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.050 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Centru Resita

Exterior Vest, Reșița

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan in Paltinis - Ses langa Biseri ...

Păltiniș

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 5.850mp Poienita de vis la 2 k ...

Crușovița

5.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

22 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Reșița

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan aproape de satul Ezeris

Ezeriș

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
/ lună 35.21 € / mp / lună

Teren intravilan

Soceni

568 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 5,285.71 € / mp / lună

Vand salas in comuna Sichevita

Cracu Almăj

7 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan zona TEIUS ( CARANSEBES )

Caransebeș

567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €
/ lună 43.33 € / mp / lună

Teren Dunare Caras Severin

Câlnic

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Poiana Marului - Caras - Sever ...

Poiana

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.999 €
/ lună 95.55 € / mp / lună

Teren intravilan baile herculane

Central, Băile Herculane

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

VAND/SCHIMB teren intravilan in com. Ezeris, Ju ...

Ezeriș

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

32.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren la Dunare, DN 57, Liubcova (comuna B ...

Liubcova

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

250 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Reșița

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

800 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial !

Sud, Reșița

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

950 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial !

Nord, Reșița

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

spa?iu de inchiriat

Central, Oravița

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

202 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial

Central, Caransebeș

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 500 mp

Central, Reșița

500 mp utili