Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
19

130.000 €
/ lună 92.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tamadau Mare, jud. Calarasi ...

Tămădău Mare

3 camere
1.400 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

23.000 €
/ lună
24.000 €
23 € / mp / lună

Vand teren Tamadau Mare

Tămădău Mare

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

100.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Tamadau Mare teren intravilan 5000 mp DN3

Tămădău Mare

5.000 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 24.98 € / mp / lună

Teren 1001 mp intravilan Fundulea pe malul lacu ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.400 €
/ lună 54.95 € / mp / lună

Fundulea teren intravilan 535 mp langa lac

Central, Fundulea

La ~5km distanță

535 mp teren
1E

Agenție

10 luni în urmă
8

18.150 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Teren 1000 mp Fundulea, deschidere Autostrada A ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.800 €
/ lună 55.80 € / mp / lună

De vanzare teren 1240 mp

Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

45.870 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1390 mp

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

269 €
/ lună 13.45 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand 2 hectare teren agricol

Central, Fundulea

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren Fundulea 1000 mp | 25 min Bucuresti | Des ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

49.950 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Fundulea 925 mp | T ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

925 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

46.000 €
/ lună 85.82 € / mp / lună

Teren Fundulea 536 mp | Imprejmuit | Utilitati ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

536 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

220.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren 27600 mp Fundulea-Autostrada A2

Est, Fundulea

La ~5km distanță

27.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

31.000 €
/ lună 26.96 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1150 mp

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare Fundulea, Calarasi

Fundulea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

1000m 40.000 intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

170.000 €
/ lună 23.27 € / mp / lună

Teren intravilan, Fundulea, 7305 mp, utilitati, ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

7.305 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

8.400 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

DEPOZIT TEMPERATURA CONTROLATA ALUTI & VALS ...

Fundulea

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 33.49 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1045 mp | Toate utili ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

12.978 €
/ lună 3 € / mp / lună

Fundulea inchiriere spatiu hala

Fundulea

La ~5km distanță

4.326 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

42.400 €
/ lună 22.01 € / mp / lună

Teren 1926 mp Gostilele - Vedere Lac - 109m des ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Fundulea 83345 mp

Alexandru I. Cuza

La ~5km distanță

83.345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.450 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren intravilan , acces pavat si ilumiant publ ...

Belciugatele

La ~10km distanță

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Belciugatele

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilin Belciugatele

Belciugatele

La ~10km distanță

2.538 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren De Vanzare Belciugatele

Belciugatele

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

144.304 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Terenuri intravilane, arabile Loc. Belciugatele ...

Belciugatele

La ~10km distanță

34.600 mp teren