Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

730 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

38.246 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Mare Pravat 13/mp

Valea Mare

2.942 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Mare

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

15.900 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren de vanzare , Stalpeni Arges

Stâlpeni

La ~5km distanță

2.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Stalpeni jud.Arges 50 ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren 7.500 mp Valea Bradului Utilitati, Rau, I ...

Mihăești

La ~5km distanță

7.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

120.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan 12000mp cu casa si ...

Mihăești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 6 ha pentru agricultura sau balastie ...

Mihăești

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

30.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Mihaesti la poarta poarta Parcului Dendro ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare - Teren intravilan 2543 mp, Mihaesti ...

Mihăești

La ~5km distanță

2.543 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.990 €
/ lună 15.98 € / mp / lună

Teren Bucsanesti Lotasi, 500 mp, cu utilitati

Țițești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.058 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vanzare / Inchiriere restaurant La Cismea

Țițești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 51.22 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dârmănești

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

42.900 €
/ lună 306.43 € / mp / lună

Casa spatiu comercial Arges Darmanesti

Dârmănești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

28.000 €
/ lună 24.82 € / mp / lună

Teren intravilan Darmanesti, 17 metri deschider ...

Dârmănești

La ~5km distanță

1.128 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

38.500.000 €
/ lună 175,000.00 € / mp / lună

UNICAT vanzare teren intravilan cc 220mp ZONA s ...

Jupânești

La ~10km distanță

220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.192 €
/ lună 6 € / mp / lună
13.208 €

Teren intravilan Contesti 2032 m2

Davidești

La ~10km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

33.375 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Vand Teren +Temelie in Davidesti Arges !

Davidești

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

33 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele teren pentru case

Valea Stânii

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

25.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Teren agricol sat.Voroveni

Voroveni

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

10.900 €
/ lună 4.36 € / mp / lună

Voroveni - Arges, Teren intravilan 500 mp cu ca ...

Voroveni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Conțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Vant teren 7/m2

Drăghici

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan pozitie deosebita Mioveni ( Ar ...

Racovița

La ~10km distanță

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Pct Mocirla Toplita Racov ...

Racovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa liniste, natura si inti ...

Lăzărești

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

20 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vanzare teren

Lăzărești (Schitu Golești)

La ~10km distanță

536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

132.000 €
/ lună 34.13 € / mp / lună

Teren de vis langa Pitesti

Dealu

La ~10km distanță

3.868 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

La ~15km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

399 €
/ lună 8.31 € / mp / lună
14 €

Inchiriez Spatiu Comercial 48 mp Zona Piata

Central, Mioveni

La ~15km distanță

48 mp utili