Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.900 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2697 mp, in Ardud ...

Mădăras

1 camere
2.697 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Mădăras

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1918 mp, Ardud

Mădăras

1.918 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti, jude ...

Cionchești

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.500 €
/ lună 29.55 € / mp / lună

DOUA LOCURI DE CASA situate in localitatea Cion ...

Cionchești

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

78.000 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cionchesti, judetul Satu Ma ...

Cionchești

La ~5km distanță

29.000 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
10

58.000 €
/ lună 38.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1500mp , zona Cionchesti

Cionchești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

18.500 €
/ lună 23.36 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 792 mp, zona Cion ...

Cionchești

La ~5km distanță

792 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.000 €
/ lună 27.91 € / mp / lună

Teren de vanzare in Satu Mare | Cionchesti | 64 ...

Cionchești

La ~5km distanță

645 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 660 mp, in Cionche ...

Cionchești

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

72.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 7200 mp Ardud

Ardud

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren intravilan Ardud Vii

Ardud

La ~5km distanță

1.918 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan | 500 mp | Zona Ard ...

Ardud

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

18.000 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Ardud | Viile Satu ...

Ardud

La ~5km distanță

4.478 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Ruseni, Satu Mar ...

Rușeni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Viile Satu Mare teren inravilan de vanzare / Sz ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 11.62 € / mp / lună

Teren intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3.873 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.500 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Teren cu utilitati si proiect casa Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

990 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

37 arii intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare /Pa ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Promotie! 10 ari (1.000 mp) la 13.500 disponibi ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Voin ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

12.765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren intravilan

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.406 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

38.500 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan 11,55 Ari in Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.155 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.91 € / mp / lună

De vanzere teren

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3.632 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 9.70 € / mp / lună

Teren intravilan 41 arii Zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4.122 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.700 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Ogli ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

8.575 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp ,Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

150.000 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Teren intravilan 8400 mp - oportunitate excelen ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

8.400 mp teren