Proprietăți unice: 357
Proprietari: 71
Agenție
Comision 0%

Ieri
11

1.920 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial Nicolina Clopotari, zona Profi ...

Nicolina, Iași

160 mp utili
1E
1980
Agenție

2 zile în urmă
5

400 €
/ lună

Garsoniera decomnadata, zona Nicolina 1.

Nicolina, Iași

1 camere
40 mp
Parter
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

500 €
/ lună

Închiriez apartament 3 camere nicolina 1

Nicolina, Iași

3 camere
68 mp
Etaj 4 / 4
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
6

335 €
/ lună

Apartament 2 Camere – Nicolina 1

Nicolina, Iași

2 camere
36 mp
Parter / 4
2018
Agenție

4 zile în urmă
13

299 €
/ lună

Apartament 1 camera Nicolina

Nicolina, Iași

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
13

350 €
/ lună

Închiriez apartament cu o cam

Nicolina, Iași

1 camere
45 mp
Etaj 5
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
5

335 €
/ lună

Apartament 2 camere-Nicolina-Bloc nou

Nicolina, Iași

2 camere
36 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

2.662 €
/ lună 17.51 € / mp / lună

Spatiu Comercial 152 mp Nicolina Pozitie excele ...

Nicolina, Iași

152 mp utili
4E
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.211 €
/ lună 17.30 € / mp / lună

Spatiu Comercial 70 mp de inchiriat in Nicolina ...

Nicolina, Iași

70 mp utili
4E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
8

798 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 60mp, Nicolina, CT+AC, renovat ...

Nicolina, Iași

60 mp utili
3E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 80mp complet renovat cu 2 inca ...

Nicolina, Iași

80 mp utili
3E
2000
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

200 €
/ lună

200 euro, garsoniera mobilata Nicolina

Nicolina, Iași

1 camere
18 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Nicolina - rond vechi, spatiu comercial 50mp de ...

Nicolina, Iași

50 mp utili
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera - Kaufland Nicolina

Nicolina, Iași

1 camere
20 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament cu 1 cameră, zona Nicolina

Nicolina, Iași

1 camere
38 mp
Etaj 5
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament 1 Camera Nicolina 350 euro

Nicolina, Iași

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

250 euro! Garsonieră Nicolina, et 3/4!

Nicolina, Iași

1 camere
17 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, LOC DE PARCARE, zona Ni ...

Nicolina, Iași

2 camere
52 mp
Etaj 9
2020
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

485 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere zona Nicolina- ...

Nicolina, Iași

3 camere
87 mp
Etaj 5
1987
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

590 €
/ lună

Casa individuala, curte ,utilata, nemobilata, 5 ...

Nicolina, Iași

5 camere
120 mp
100 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat

Nicolina, Iași

2 camere
38 mp
Etaj 7
Agenție

Ieri
1

400 €
/ lună

Apartament 2 camere D, in Nicolina,NEMOBILAT