Proprietăți unice: 124
Proprietari: 124
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 270.27 € / mp / lună

Teren pe colt 370 mp deschidere Str Mircea Elia ...

Central, Oltenița

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nord, Călărași

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriere

Chirnogi

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Teren sat independenta comuna potcoava

Potcoava

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilin Belciugatele

Belciugatele

2.538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400mp sat Rasa ,Comuna Gradis ...

Central, Călărași

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

220.000 €
/ lună 54.59 € / mp / lună

Teren intravilan Lehliu Gara

Lehliu

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Gostilele

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

8.500 €
/ lună
10.000 €
1.07 € / mp / lună

Vanzare teren agricol zona Modelu - Gambeta

Radu Negru

7.917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare dragos voda

Dragoș Vodă

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

10.000 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Teren intravilan Vlad Tepes,80 km de Bucuresti ...

Vlad Țepeș

1.081 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu comercial depozitare de inchiriat INVEST ...

Central, Oltenița

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Călărași

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

6.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

241.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Popești

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

589 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial complet echipat p ...

Chirnogi

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

1000m 40.000 intravilan Fundulea

Central, Fundulea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Municipiul Calarasi in ...

Modelu

1.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €
/ lună 1.39 € / mp / lună

Vand teren agricol 9 ha Jud. Calarasi, Perisoru

Perișoru

90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

10000 mp la 20/mp la 5 min de A0- FRUMUSANI

Pădurișu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.300 €
/ lună
10.000 €
4.65 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu - acces DN3

Lehliu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2379.35mp

Valea Presnei

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.500 €
/ lună
25 €
18.61 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp Livada de pruni, Cuza ...

Cuza Vodă

1.800 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

8.400 €
/ lună
14.300 €
8.40 € / mp / lună

Teren 500mp Radu Negru Calarasi (Gambeta)

Stoenești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28.000 €
/ lună
30.000 €
32.90 € / mp / lună

Teren de vanzare

Frumușani

851 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.450 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren intravilan , acces pavat si ilumiant publ ...

Belciugatele

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună
41.884 €
26.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1.132 mp utilitati trase

Orizont, Călărași

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

660.000 mp teren